Módne tipy pre plnšiu postavu

Jarné obdobie sa nezadržateľne blíži. S ním prichádza aj doba, kedy si prajeme zaobstarať si niečo krásne do svojho šatníka. Máte plnšiu postavu? Naše tipy vám pomôžu cítiť sa skvele.

Áčková sukňa? Jasne!

Sukňa, ktorá sa smerom dole rozširuje, vám urobí výbornú službu. Pomôže vytvoriť dojem rovnomernej postavy a smelo skryje stehná aj pozadie. Výsledok je úchvatný! Áčková sukňa sa navyše príjemne nosí a ponúka celý rad materiálov a vzorov, ktoré sa vám podarí zakomponovať k svojmu existujúcemu šatníku. Sukňa do A by v ideálnom prípade mala mať výšku až do pása. Vynikne vaša postava, schováte nedostatky.

Vysoký pás, to chcem

Nohavice alebo sukne s vysokým pásom sa stanú vašim najlepším priateľom. Skvele sa do nich schová nejaké to kilo navyše a pomôžu vám vytvoriť krásnu líniu pása. Ideálne by ste tak mali voliť nohavice a sukne, ktoré zakrývajú oblasť okolo pupku. S týmito módnymi kúskami sa už dá tvoriť základná línia pomocou vhodných topov a sák.

Nebojte sa byť štýloví

Mnoho ľudí si myslí, že štýlové odevy sú iba pre štíhle. V žiadnom prípade si to nikdy nenechajte nahovoriť a stále sa snažte držať krok s módou. Sami čoskoro zistíte, že niektoré modely vyzerajú oveľa lepšie na plnoštíhlej postave. Nakúpte si nohavicový kostým v sexy tmavo modrej farbe, doplňte ho púdrovým topom a vyrazte zažiariť!

Rok 2022

Tento rok sa ponesie v tónine, ktorá sa vám rozhodne bude páčiť. Šeď a černota rozhodne v obľube nebude. Farbou roka je Very Peri, teda odtieň modrofialovej, v ktorom nájdete aj podtóny červené. Táto výrazná farba ale nie je jediná, kto bude na štýlovom nebi žiariť. Smaragdová, popcornová žltá, alebo pastelovo fialová – to všetko sú odtiene, ktoré rozhodne patria medzi slušivé kúsky. Vybavte nimi svoj šatník a pohrajte sa s ich kombináciou.

Už sa tešíte na nové kúsky do svojho šatníka?