Podprsenka, ktorá vám veci uľahčí

Ak sa bez podprsenky nezaobídete, v lete je často na prekážku. Horúce leto, nepohodlná podprsenka a šaty bez ramienok k sebe moc neladí. Aby podprsenka bez ramienok zostala na svojom mieste, keď nosíte topy na jedno rameno, alebo šaty odhaľujúce obe ramená, ktoré sú krásne, vyžaduje trochu cviku. Podprsenku bez ramienok, ktorá nám stále schádza, a my ju stále kontrolujeme a často poťahujú, by sme najradšej nemali. Omotajte okolo hrudníka tesne pod koniec svojej podprsenky druhej extra ramienko, ktoré zaistia dodatočnú podporu a ona vám už nebude schádzať.

Pranie rýchlo a efektívne

Delikátna podprsenka z veľmi jemného materiálu, ktorú treba vyprať rýchlo a rýchlo usušiť bez sušičky, sa dá odstrediť v odstredivke na šaláty. Šetrné mytísportovní podprsenky najmä v lete, ktorú pri častom praní môžete veľa rýchlo hodiť do koša, má riešenie. Vezmite si ju so sebou pod sprchu a stačí ju iba opláchnuť a vymáčet. Je to oveľa šetrnejšie riešenie, než ju hneď dávať do práčky. Top s prekríženými ramienkami je trochu problém. Prekríženie na chrbte je súčasť mnohých topov a šiat. Ak nemáte podprsenku s odopínateľnými ramienkami, ktoré sa dajú prekrížiť, vezmite si na pomoc malú papierovú sponku a ramienka medzi lopatkami zopnite. Zaručíte si tak aj rýchlu push up podporu.

Holý chrbát

Holá chrbát, ktoré sú v kombinácii s nevhodnou podprsenkou, vám dokážu pekne zhodiť outfit. Je to niekedy v lete veľká katastrofa. Ale aj tak sa nebojte, pretože to hneď neznamená, že sa musíte svoje podprsenky okamžite úplne vzdať, alebo si rýchlo ísť zaobstarať takú tú veľa zvláštne variantu podprsenky bez ramienok, kedy máte na sebe len košíčky. Namiesto toho si potom oveľa radšej zvoľte v šatníku nejakú peknú krajkovanie podprsenku v známom štýle bralette, ktorá má naozaj veľa zaujímavo riešený chrbát. Potom sa ani nebojte prekrížených ramienok a ďalších mnohých ozdobných detailov. Vyzerá to totiž veľmi dobre a efektne. A navyše je to tiež veľmi pohodlné.