Päť najdrahších kabeliek sveta. Môžete si niektorú z nich dovoliť?

Dámy, milujete kabelky natoľko, aby ste za ne minuli obrovské imanie? Alebo ste naopak zástanca zliav, teda si nenecháte ujsť žiadnu kabelku v zľavách, ktorá sa na vás čo i len trošku usmieva z výlohy? V súčasnej dobe možno rozdeliť ženy na dve polovice, a síce na tie, ktoré by za kabelky nikdy nezaplatili plnú sumu, a na tie, ktoré by si kvôli kabelkám dokonca aj požičali. Požičať si však na obyčajnú kabelku, to už je trochu za hranou, avšak je to opäť len uhol pohľadu. Ak vás však láka kúpa naozaj veľmi drahé kabelky, máme pre vás zoznam piatich najdrahších kabeliek sveta. Môžete si niektorú z nich dovoliť alebo si musíte nechať zájsť chuť? 

Fendi Selleria 

Jednou z najdrahších kabeliek je kabelka nazvaná Fendi Selleria, ktorá je vyrobená z dvoch najdrahších kožou na svete. Konkrétne je vyrobená z koží Sobola a činčily. Je pomerne veľká do striebornej, šedej farby. Jej cena je stanovená na skoro štyridsať tisíc dolárov (v hrubom prepočte na nejakých 760 tisíc korún). 

Louis Vuitton Tribute Patchwork 

Jednou z najdrahších kabeliek je tiež kabelka Louis Vuitton Tribute Patchwork, čo je kabelka, ktoré je len dvadsať kusov na celom svete. Všetky už ale majú svoju majiteľku, aj keď sa cena tejto kabelky pri kupovaní pohybovala okolo 840 tisíc korún. 

Leiber Precious Rose 

Aj keď by ste si túto kabelku pravdepodobne nezobrali len tak na diskotéku, je to kabelka veľmi krásna. Obsahuje však vyše tisíc diamantov, teda sa nemôžeme čudovať jej cene – v prepočte si ju môžete kúpiť za necelé dva milióny korún. 

Laná Marks Cleopatra 

Ďalšia drahú kabelkou je kabelka Cleopatra. Je to len jediný kus na svete, má kovovú striebornú farbu a je vyrobená z krokodílej kože. Odhadovaná cena je päť miliónov korún. 

Hermes Birkin by Ginza Tanaka 

Vôbec najdrahšie kabelkou je kabelka Hermes Birkin, ktorej cena dosahuje skoro štyridsiatich miliónov dolárov.