Tri typy obuvi, s ktorou v lete zažiarite

Leto klope na dvere, preto je treba sa poobzerať v obchodoch po nových kúskoch na seba. Zamilujte si napríklad kostýmy stvorené zo saka a šortiek, ktoré sú pre letné teambuildingy či podnikové akcie ako stvorené. Zamilovať si však môžete aj iné fantastické veci, ktoré sa dostali do letných kolekcií mnohých značiek. Svoju pozornosť však teraz upne najmä na topánky, bez ktorých by nebol outfit outfitom. Obuv je neoddeliteľnou súčasťou každého looku, preto na ňu nezabúdajme a nepodceňujme ju. Poďme si teda spomenúť, s akou obuvou tento rok v lete rozhodne zažiarime. 

Väčšinou dámy majú pre obuv slabosť. Dokážu len za topánky minúť celú svoju výplatu. Ak patríte k týmto typom žien, určite máte nakúpené dostatočné množstvo topánok na nadchádzajúcu sezónu. Ak sa však o módu zaujímate vždy na poslednú chvíľu, poradíme vám, aké topánky tento rok stojí za hriech. 

1) Sandálky 

K letu patrí obuv s otvorenou špičkou, aby noha takzvane dýchala. V lete nám nohy v uzavretej obuvi nepríjemne zapáchajú, čo neoceníme ani my, ani nikto z nášho okolia. Ak patríte k ľuďom, ktorí zatiaľ nemajú žiadnu otvorenú obuv, odporúčame siahnuť po sandálcích. Čím minimalistickejší budú, tým lepšie. 

Dnes sa predávajú sandálky napríklad v takej podobe, že sú zložené len z minima prúžkov a pásikov, ktoré topánku na nohe držia. To je presne tá ideálny variant, ktorá by mala byť vo vašom botníku. 

2) Plátené tenisky 

Nemusíte si kupovať zrovna Conversky, stačí, keď si kúpite obyčajné plátené tenisky za pár stoviek. Plátené tenisky sa hodí ako k šatám, tak aj k rifliam či k inému oblečenie a v lete je oceníte, pretože sú ľahké a nie je v nich také teplo. 

3) Nazouváky 

Tou treťou nepostrádateľnou obuvou sú nazouváky, bez ktorých nemôžete žiť už od minulého leta. V súčasnej dobe sú nazouváky obrovským hitom, ktorý nie je ani nijako drahý.