Nielen zvonáče sú späť. Bodovať budete aj s ľadvinami

Spomínate si na šesťdesiate, sedemdesiate a osemdesiate roky? Pamätáte si, čo sa nosilo? Možno si na tieto roky nepamätáte, ale dámy si iste spomenú na Johna Travoltu v Horúčke sobotňajšej noci, kde bol oblečený do džínsov, ktoré sa u kolien rozširujú. Neskôr sa džínsy vryli do pamäti ako takzvané „zvonáče“ alebo „zvonové nohavice“. Jednalo sa o kúsok, ktorý bol veľmi obľúbený, ale na druhú stranu aj úprimne nenávidený. Rovnako ako ľadvinka. A verte tomu alebo nie, obaja dva kúsky (a nielen ony) sa opäť dostali do módy. 

Určite ste zaregistrovali, že sa móda vracia do minulosti. Ak idú nakupovať štyridsiatnici, päťdesiatnici, zmocní sa ich pri pohľade na oblečenie v obchodoch nostalgie. Väčšinu z aktuálne ponúkaného oblečenia totiž skôr nosili, a to konkrétne vtedy, keď tancovali na diskotékach na nestarnúci hity Michala Davida či Karla Gotta. 

Je až obdivuhodné, koľko kúskov sa opäť vrátilo do módy. 

Zvonáče opäť na scéne 

Ako sme spomenuli, obľúbené, ale aj nenávidené zvonáče sú opäť na scéne. Zamilujú si je predovšetkým dievčatá, ktoré si môžu ku zvonovým nohaviciam obliecť kratšie tričko odhaľujúce bruško. Nezabudnite zvonové nohavice obohatiť opaskom, najlepšie nejakým masívnym. 

Je nutné spomenúť, že zvonové nohavice sú k dispozícii v mnohých verziách. Napríklad si môžete kúpiť nohavice také, ktoré sa rozširujú už v polovici stehien, alebo stojí za kúpiť aj zvonové nohavice obohatené o strapce. 

Ľadvinky vymieňajú kabelky aj batohy 

Dalo by sa povedať, že kabelky už nie sú v móde. Predsa len sa namiesto nich začali nosiť batohy, ktoré miluje nejedna žena. Onedlho však aj batohy vyjdú z módy, a to z toho dôvodu, že budú nahradené ľadvinami, ktoré sa tiež radí medzi kúsky, ktoré boli ako nenávidenej, tak veľmi obľúbené. 

Kúpiť si možno už teraz ľadvinky v mnohých farbách či prevedeniach. Populárne sú najmä tie, ktoré plnia funkciu pásku.