Kde kúpime najlacnejšie lodičky?

Ženy sú nepochopená stvorenia. Páni nechápu, že ženy potrebujú nakupovať a potrebujú plniť si svoj šatník a botník. Rovnako, ako sú páni schopní minúť tisíce za automobil, ženy sú schopné minúť tisícky za oblečenie a topánky. Niekedy však chcú ženy trochu ušetriť, preto sa rozhodnú ísť do výpredajov. Pokiaľ ale výpredaje nie sú, musí nakupovať tam, kde je to lacné. Samozrejme nemusí nakupovať v obchodoch s nekvalitným tovarom, u Vietnamcov alebo napríklad v bazároch či iných predajniach, kde je tovar z druhej ruky. Prinášame vám tip, kde lacné oblečenie a konkrétne topánky nájdeme.

Zamerajme sa hlavne na lodičky. Lodičky sú niečo, čo by žiadna žena nemala chýbať vo svojom šatníku. Ak sa rozhodnete pre lodičky, tak väčšinou idete na obchodnú schôdzku alebo idete na ples či na inú slávnostnú akciu. Lodičky sú neoddeliteľnou súčasťou elegantných outfitov a mali by ste ich skutočne mať hneď v niekoľkých podobách.

Poďme si preto povedať, kde k nim lacno prídeme, bez toho aby sme odchytili výpredaje.

• PRIMARK

Iste poznáte tento obchod. PRIMARK je veľmi obľúbený u žien, ale taky u mužov. Predsa len sa tu nakupuje za skutočne výhodné ceny. Iste, nájdete tu ceny rovnaké ako u nás na Slovensku, ale taky tu nájdete veľmi výhodné ceny, ktoré sú u tak pekného oblečenia, že vás kúpa ani nemrzí. Najvýhodnejšie tu kúpite kabelky a práve aj lodičky, ktoré sú tu skutočne krásne. Ceny lodičiek sa tu v prepočte nepohybujú okolo osemsto korún, ale okolo tristo až štyristo korún, čo sa za také krásy oplatí dať. Okrem lodičiek je tu samozrejme na predaj aj iné obuv, pre ktorú sa oplatí zhrešiť.

• EBAY, ALIEXPRESS, WISH

A tiež určite poznáte internetové obchody, ktoré dovážajú tovar z Číny. Práve také obchody sú dnes šialene populárne. Nájdete tu všetko za smiešne nízke ceny, dokonca aj obuv. Iste, musíte si dávať pozor na to, aké veľké je poštovné, ale ani poštovné by vás rozhodne nemalo zastrašiť a od kúpe odohnať. U kúpu z týchto obchodov si dajte pozor na to, aby vám sedela veľkosť. Veľkosť totiž nezodpovedá našim veľkostiam, preto je treba zmerať stielku.