Päť módnych trendov, ktoré budú vládnuť tohtoročnému roka

Aj keď je ešte len prvá polovica roka 2018, móda už má v hlave jasno. Už teraz sa vie, s čím tento rok na uliciach očaríte každého okoloidúceho. Viesť bude najmä extravagancie, na ktorej nosenie potrebujete mať trochu odvahy. Spomeňme si však konkrétne kúsky, ktoré by tento rok mali obývať váš šatník. 

1) Perovky 

Perovky sa už počas tohtoročnej zimy veľa nosili. Ak ste si tento typ bundy ešte nekúpili, pokojne si ju kúpte už teraz, pretože už teraz je jasné, že práve s perovky oslníte počas tohtoročnej jesene a zimy. Perovky sú výkrikom deväťdesiatych rokov, avšak nie každý si ich zamiluje. Predsa len to nie sú bundy, ktoré by podčiarkovali ženské krivky, alebo ktoré by zvýrazňovali dokonalú ženskú postavu. 

2) Ľadvinky 

Je zvláštne, ako sa móda vracia do minulosti. Spomínate si ešte na toľko obľúbené, ale aj zároveň nenávidenej ľadvinky, ktoré nosil kdejaký muž, ale aj kdejaká žena? Napodiv sa aj tento kúsok vrátil. Dalo by sa povedať, že kabelky v našom šatníku už nemajú žiadne miesto. Dokonca aj batohy, ktoré pred nedávnom vymenili kabelky, s najväčšou pravdepodobnosťou zmizne z pultov obchodov. 

3) Pláštenky 

Doby, kedy sme sa počas dažďových dní schovávali pod dáždnik, sú dávno preč. Na scénu totiž prišli pláštenky, ktoré sme ako deti úplne neznášali. Súčasná móda sa totiž označuje za takzvanú „plastovú“, kedy s plastom sa rozhodne nešetrí. Pláštenky si budete môcť kúpiť nielen v rôznych farbách, ale aj v rôznych spracovaniach. Kúpiť si ich budete môcť s kapucňou, ale aj bez, so šnúrkou či opäť bez. 

4) Veľké vrecká 

Praktickí ľudia ocenia, že sa začnú nosiť veci, ktoré majú veľké vrecká. Máme na mysli nielen nohavice, ale bundy či mikiny a svetre. 

5) teplákoviny 

Ľudia si obľúbili v súčasnosti hlavne pohodlné veci z teplákového materiálu. Do módy sa skutočne dostali nielen mikiny, ktoré dnes zakúpite v mnohých farbách a veľkostiach, ale aj tepláky, ktoré sme predtým považovali len za typicky domáci odev. Ak v súčasnosti pôjdete do mesta v teplákoch, ľudia sa na vás nebudú pozerať divne, ale naopak s obdivom, pretože budete štýlovo oblečení. Aj teplákovina bude vládnuť tohtoročnému roka.