Aký doplnok nesmie chýbať v byte ani v dome?

Sledujete moderné trendy vo svete bývania? Potom iste viete, čo je aktuálne v móde. Okrem kovových prvkov či umelých kožušín však nezabudnite do svojho domova zakomponovať obrazmi. Tie sú neoddeliteľnou súčasťou každého domu či bytu, vkusne dopĺňajú múry a podieľa sa na celkovom dojme danej miestnosti. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa sporia sa stále prázdnymi stenami, je načase múry vyplniť vkusnými obrazy, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

Otázkou je, po akých obrazoch siahnuť. Na trhu sa dnes nachádza kopa obrazov, ktoré stoja za kúpu, človek si z nich nemôže vybrať. Preto prinášame tipy na obrazy, ktoré môžete mať na stenách miestnostiach zavesené aj niekoľko dlhých rokov.

Viacdielne obrazy sú to, čo nestarne

Medzi najmodernejšie obrazy dnešnej dobe sa radí najmä viacdielne obrazy, ktoré nikdy nestarnú. Viacdielne obrazy sa skladajú z viacerých dielov, zvyčajne možno zakúpiť päťdielnej, trojdielne obrazy, štvordielne obrazy alebo tiež sedemdielnej obrazy, ktoré perfektne zaplnia aj akokoľvek prázdnu stenu.

Viacdielne obrazy dnes nesú mnoho zaujímavých motívov. Otázkou je, aké obrazy voliť do akých miestností v dome.

Viacdielne obrazy a ich motívy

Medzi najatraktívnejšie obrazy sa radí napodiv abstraktné obrazy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej obývačky. Dokážu miestnosť rozžiariť a doladiť k úplnej dokonalosti. V súčasnej dobe sa ujali aj obrazy miest, ktorými si najmä mladí ľudia zdobia svoje novo zariadené byty v prenájme. Do spální sa volí jemnosť v podobe obrazov krajiny.

Pokiaľ práve premýšľate nad tým, čo darujete svojim blízkym k narodeninám, vyberte foto obraz na stenu, ktorý je stvorený z poskytnutej fotografie a je ideálnym darčekom pre rodičov či starých rodičov.

Moderných obrazov na stenu je však oveľa viac. Viacdielne obrazy nesú mnoho motívov a sú dostupné v mnohých prevedeniach. Okrem klasických obrazov na plátne sú dostupné aj 3D obrazy, obrazy s hodinami alebo sklenené obrazy.