Čo si obliecť na prvý jesenný deň?

Jeseň v sebe nenesie len opätovaná nízke teploty ako predošlé roky. Nesie v sebe aj zmenu šatníka, pretože móda si žiada holt svoje. Je potrebné myslieť na to, aby sme boli dostatočne trendy, ale aby nám tiež nebola zima. Čo väčšinou nejde dokopy. Najnovšie kúsky napríklad v odvetví kabátov v sebe totiž zrovna nenesú najteplejšie verzie. Často teda nosíme niekoľko vrstiev, ktoré zahŕňajú nátelník, tričko, svetrík a bundu. A to ešte nie je ani zima! Lenže aj jeseň môže byť naozaj zradný, čo si budeme rozprávať. Väčšinou sa totiž leto mení na jeseň radikálnu rýchlosťou, ktorá častokrát dopadne na našu imunitu. Dbajme teda preto na to, ako sa obliekame.

Keď mu je ešte začiatok jesene, nebývajú teploty až tak nízke, aby sme si neurobili radosť obľúbeným outfitom. Medzi najobľúbenejšie patrí tiež nasledujúci tip.

Roztrhané girlfriend džínsy ako bod číslo jedna

Roztrhané džínsy boli, sú a budú v kurze ešte nejaký ten piatok. Niet sa vlastne ani čomu čudovať, je to skvelý kúsok, ktorý si môžete vykúzliť aj sami v pohodlí domova. Stačí k tomu nožnice a staré obnosené džínsy, ktoré leží niekde hlboko v šatníku. Tzv. girlfriend džínsy ale len tak ľahko urobiť nejdú, pretože sú roztrhané všade (nielen na kolenách). Preto rad žien uprednostňuje kúpu džínsov v predajniach s oblečením. Chcú ale za to nehorázne pálky!

Timberlake – bez nich to nejde

Bez nich nejde krásny jesenný outfit vykúzliť! Pre pohodlie a ležérnosť voľte jedine túto obuv!

Biela dlhá košeľa je skvelým favoritom

K celému outfitu pripojte aj bielu dlhšiu košeľu pod zadok, ktorú si pokojne zapnite až úplne ku krku. Je totiž taky trend, ktorý letí.

Na záver bomber!

A keďže chcete naozaj byť trendy, bundu vyberte jednoznačne bomber. Doplní a urobí z vášho výtvoru celok. A to nielen s týmto ukážkovým outfitom. Hodí sa takmer k akémukoľvek výbere oblečenia.