Aj keď slamené kabelky pulty neopúšťa, prichádza nové štýlové kúsky

Mnohé ženy si teraz pri nakupovaní pokladajú otázku, či sa ešte oplatí investovať do slamených kabeliek. Predsa len sa jedná o kúsok, ktorý bol štýlový najmä v lete. Síce sme boli pomerne rozpačití a nevedeli sme, či do kabeliek investovať, predsa len sa na prvý pohľad zdali byť veľmi nepraktické, nejakým spôsobom každej žene slamené kabelky učarovali a mnohé z nich je chcú kúpiť teraz, dodatočne. Aj keď slamené kabelky ešte neopúšťa pulty obchodov a rozhodne neopúšťa samotnú módu, oplatí sa investovať skôr do nových štýlových kúskov, ktoré sa budú hodiť v nadchádzajúcich mesiacoch. 

Ak sa teda pýtate, či sa ešte oplatí investovať do slamené kabelky, potom áno. Ovšem nezameriavajte sa len na slamené kabelky. Na trh sa totiž rúti vo veľkom iné štýlové modely, ktoré k jesenným outfitom pôjdu trochu lepšie. 

Korálkové kabelky pre každú princeznú 

Aj keď to mnohé ženy budú brať ako vtip, vtip to skutočne nie je. Naozaj sa aj korálkové kabelky dostali do módy. Ženy si ich pamätajú z detstva, pretože presne také si ako malé dievčatká priali a presne také od rodičov dostávali. Kto by to bol povedal, že krásne korálkové kabelky sa opäť dostanú do módy. 

Pre mnohé ženy je to skôr gýč, pre iných je to láska na prvý pohľad. V akej skupine sa nachádzate vy? 

Namiesto slamených kabeliek to skúste s prachobyčejnými sieťkami 

Dnes celú republikou hýbe takzvaný kampaň #neplastuj, ktorá nabáda ľudí k tomu, aby čo najmenej používali plast a aby tak čo najmenej znečisťovali svoje prostredie. Aj vďaka tomu si ľudia vo veľkom obľúbili úplne obyčajný sieťky, ktoré sa stali súčasťou jesenných outfitov. 

Aj keď nevyzerajú zrovna nejstylověji, pre milovníčky retro štýlu je to ideálny spoločník nielen na nákup, ale aj bežne na cesty. Navyše sa týmto podporuje životné prostredie, prečo teda nezačať nosiť miesto kabeliek obyčajné sieťky?