Pandora prichádza na trh so Star Wars kolekcií

Aj keď sa tohtoročné Vianoce pravdepodobne obídu bez dlhých front u obchodíku menom Pandora, pravdepodobne o to väčší bude záujem o internetový obchod. Už teraz sa začínajú nakupovať vianočné darčeky v podobe týchto šperkov a dúfa sa, že sa práve týmto urobí rovnaká radosť ako v predchádzajúcich rokoch. Pandora navyše tento rok prichádza s naozaj unikátnymi kolekciami, jedna z nich je dokonca vytvorená pre všetkých milovníkov Star Wars. Už ste ju videli?

Unikátna kolekcia pre všetkých fanúšikov filmovej série

Filmová séria Star Wars má po celom svete milióny a milióny fanúšikov. Keď nový snímka z tejto série príde do kín, ihneď sa vie, že to bude ďalší rekord v návštevnosti kina. Keď preto Pandora prišla s novou exkluzívnou kolekciou, bol to doslova zásah do čierneho. Star Wars totiž milujú aj milióny žien po celom svete, pre ktoré je nová kolekcia tým najlepším darčekom nielen na Vianoce, ale aj k narodeninám, k výročiu alebo k svätému Valentínovi.

Kolekciu ste mohli zaregistrovať už aj na sociálnych sieťach, pretože ju zmieňovali (a stále spomínajú) mnohí influenceři. Je naozaj pôsobivá a pristane bude iste každej žene.

Desať príveskov, náramok a jeden zberateľský prívesok limitovanej editácie

Celá nová kolekcia, ktorá nesie názov Star Wars podľa filmovej série, je zložená z dvanástich dielov. Hovoríme konkrétne o desiatich rôznych príveskoch, jednom náramku a jednom zberateľskom prívesku, ktorý je súčasťou limitovanej edície.

Každý jeden kúsok z novej kolekcie, ktorá je už teraz k dostaniu, má premyslený koncept, tiež dokonalý dizajn a je ručne dokončený. Naviac je naozaj mnoho spôsobov, ako možno jednotlivé kúsky nosiť.

Kolekcia je špecifická tým, že je vyrobená udržateľným spôsobom. Cez sedemdesiat percent použitého materiálu tvorí recyklované striebro. Každá jednotlivá časť kolekcie je spojením nielen futuristické, ale tiež retro estetiky Star Wars.