Základné kúsky v šatníku nesmie chýbať. Uľahčí vám kombinovanie

Naučte sa pracovať Chytro so svojím šatníkom. Pokial ho vybavíte tzv. Basic, čiže základnými kúsky, budete Mať vždy čo na seba. Nikdy sa vám nestane, že by ste nešťastný hľadeli do skrine plné oblečenia, a Napriek tomu nevedeli, čo si obliecť. Tiete kusy oblečenia vás nesklamú nikdy a budete ich môcť kombinovať na mnoho spôsobov.

Čierne nohavice

V kazdom pripade si zaobstarajte univerzálne čierne nohavice, ktore ŠÚ lahko elegantné. Vďaka nim sa budete môcť v pokoji vydať na skuska v škole, schôdzu v práci, na rande, ale napríklad aj na pohreb, kedy nechcete riešiť, Ako budete vyzera, ale ide vám hlavne o smútočné odtieň.

Výhodou tychto nohavíc je skutocnostou, že ich mozem kombinovať Takmer s čímkoľvek. V lete to bude nakrátko strihaný top, pri formálnych príležitostiach napríklad blúzka, u ktorej si mozem dovoliť ai výraznejším farby Alebo vzory.

Biela blúzka

Protipólom k čiernym nohaviciam je tiez biela blúzka v základnom strihu. Moze ju využiť pre špeciálne príležitosti, ale rovnake dobre poslúž ai počas bežného dňa, kedy stačí ho zľahka a nedbalo vyhrnutý rukávy, a navyše doplniť o výraznejší šperk. V Bielej budete vyzera sviežo a elegantne.

Sako

Pri výbere saka buďte pozorní. Ked vyberiete strih Medzi športovým a elegantným prevedením, máte vyhrané. Sledujte priame prenosy a sako Moze nosiť k teniskám, ale inokedy tiez k lodičkám. Záleží ľan na vás, pre KÉ topánky sa ráno rozhodnete. Hlavným rysom takého módneho KUŠKA je jednoduchosť, aby sa sako hodilo k rôznym outfitom.

Minimalistická kabelka

U kabeliek to vyzerá, že neplatíte žiadny pravidlo. Vždy by ste ale doma mali Mať aspoň jeden variant, ktora je v neutrálnom odtieni a prijateľné veľkosti a mozem ju využiť pre každú príležitosť. Nie každý deň totiž budete Mať možnosť vytvára luxusný kreáciám, a niekedy Preto oceníte jednoduchosť. K výrazným SATA navyše vždy vyberte podobný typ kabelky, ktory neprebije svojim dizajnom vaše oblečenie.