Už viete, v čom pôjdete na halloweensku party?

Nejstrašidelnější deň v roku je za rohom! Už teraz nás obchody lákajú svojimi skvele premyslenými kostýmy. Aj keď je Halloween americký sviatok, pomaly sa dostáva aj do Českej republiky. Samozrejme nechodíme od domu k domu a nežiadame o sladkosti či vykonávame neplechu, ale už sa k nám dostali hlavne tekvica a ďalej taky halloweenskej párty, na ktoré chodia všetci mladí. K takejto halloweenskej párty potrebujete však ten najlepší kostým, preto vám prinášame zopár tipov.

Ak sa rozhodnete ísť na nejaký báječný halloweensku žúr, bez kostýmu sa nezaobídete. Ešte, že existujú sociálne siete plné skvelých tipov a obchody, ktoré predávajú naozaj veľa fantastických kostýmov! Ak však nechcete míňať za jednorazovú akciu, vyštrachejte niečo staré z vášho šatníka.

Kde zoženiem najlepší kostým?

Nemusíte si kostým rozhodne nikde požičiavať, ale tie najoriginálnejšie sa dajú kúpiť v obchodoch značky H & M, kde predávajú kostýmy nielen pre dospelých, ale taky aj pre deti. Ak za kostým nechcete míňať, môžete ísť za mŕtveho, kedy sa len pofŕkame „krvou“ a k perfektnému looku vám dopomôžu manuály na sociálnych sieťach, ktoré vám poradí, ako vytvoriť na tvári či krku miesta, aby to vyzeralo ako porezania.

Líčenie robí veľa!

Ak sem tam prechádzate hlavne Instagram, veľmi dobre viete, že na Halloween je tým najlepším kostýmom líčenia. Pomocou líčenie môžete docieliť absolútne čohokoľvek. Ak ešte dodáte do očí kontaktné šošovky, ktoré majú výraznú farbu či sú úplne biele, ohromíte na míle ďaleko.

Najčastejšie sa kreslí na tvár klauni alebo napríklad kostlivci. K tomu už len vezmete niečo zo skrine, najčastejšie čierne oblečenie (v prípade kostlivca) a vydáte sa na večierok.

Populárnym kostýmom sú taky zombie, kedy si nejaké staré kúsky oblečenia roztrháte a ušpiníte. Buďte vždy kreatívny – práve tým na večierku očaríte. Nebojte sa experimentov.