Tantrická zmyselná masáž

Mnoho žien sa týchto vecí bojí, ale je dosť pravdepodobné, že úplne zbytočne. Vlastne nejde o nič iné, než o uvoľnenie tela a mysle príjemným spôsobom.

V podstate platí nepísané pravidlo, muži vykonáva masáž žena, ale žene taktiež žena. Takže sa nemusíte báť, že by vás na intímnych partiách pri masírovaní obchytkával cudzie muž.

Nejde o erotické masáže, ktoré sú spojené so sexuálnou aktivitou, ale čisto o masírovanie avšak nielen na chrbte, ale na najrôznejších partiách tela.

Je to pre každého?
určite sa nemusíte báť, že by ste boli, človek, ktorý sa pre takúto masáž nehodí, je určená pre akéhokoľvek dospelého človeka
avšak je nutné podotknúť, že ceny takýchto masáži sa pohybujú v tisíckami korunách za relatívne krátky časový úsek
Ceny sa väčšinou pohybujú od 1 200 korún až napriklad po 3-4 tisíce korún v dĺžke 45 – 90 minút masáže. Čo nie je práve najlacnejšie.

Kto vykonáva také masáže?
Skúsení a odborne preškolení maséri (väčšinou túto aktivitu vykonávajú ženy), rozhodne túto aktivitu nemôže robiť každý. Človek musí perfektne poznať anatómiu avšak je známe, že nie každá masérka má na to zaoberať sa tantrickým oblasťami.

Priebeh takejto masáže

  • príchode do salónu či centra vám budú od vašej masérky / maséra oznámené informácie, ako bude vami zvolená masáž prebiehať, naozaj sa nie je čoho báť, ide predovšetkým o uvoľnenie duše, ale aj tela
  • najprv sa odoberiete do sprchy či kúpeľa, masáž je potom vykonávaná za sprievodu príjemne tlmené a orientované hudby, ktorá by mala sprevádzať vašu očistu
  • v príjemnom prostredí potom môžete cítiť vonné oleje a najrôznejšie tyčinky
  • nasleduje rituál v stoji, po tom, čo vás masér či masérka objíme, už prechádzate k samotnej aktivite
  • súčasťou tantry je taktiež masáž intímnych partií a s tým treba počítať, ak sa rozhodnete pre niečo také
  • opäť po celom vašom zážitku dostanete príležitosť dať si sprchu
  • potom dostanete priestor porozprávať sa so svojím masérom alebo masérky o tom, aké to vo vás vyvolalo emócie, môžete hovoriť o tom, ako to na vás pôsobilo, čo vám to dalo, ako sa cítite atď.