Milujete kempovanie? Oceníte plávajúce stany

Okrem slniečka a otvorených kúpalísk patrí aj k letu kempovanie. Ide o pomerne zábavnú aktivitu, ktorú milujú najmä mladí ľudia, ktorí túžia byť chvíľku mimo aktuálneho diania, mimo rýchlo ubiehajúceho sveta. Väčšinou si vyjde partia skvelých priateľov a niekde na voľnom priestranstve si urobia oheň, vezmú si gitary a zaspievajú si pár fantastických, notoricky známych pesničiek, ktoré ku kempovaniu skrátka patria. Pokiaľ patríte k vášnivým milovníkom kempovania, určite ste už počuli o tohtoročnej novinke, ktorou sú plávajúce stany.

Človek si o dnešnej dobe hovorí, že už nejde vymyslieť nič nové, že už všetko je, a to dokonca aj mnohých absurditov, bez ktorých by sa človek pokojne obišiel. O mnohých veciach si dokonca hovoríme, že sú také zbytočné, že nemôžu ani existovať. Jednou takou vecou sú plávajúce stany, ktoré sa však napodiv stali hitom sociálnych sietí. Ide o stany, ktoré plávajú na vode, sú teda atraktívne pre každého milovníka kempovania.

Stan, ktorý sa nepotopí

Ešte donedávna boli plávajúce stany iba nerealizovanou myšlienkou, ktorú nikto nevedel, ako previesť do praxe. Nakoniec to však jedna firma dokázala. Autori fantastického stanu GT Roof dokázali previesť do praxe obojživelnosť pláteného prístrešku. Uviedli na trh stan, ktorý vie nielen plávať na vode, ale tiež ho možno zarobiť napríklad na streche automobilu.

Keď neviete, kde sa ukotviť

Každý, kto miluje kempovanie a kto pravidelne kempovať chodí, vie, že niekedy nie je práve ľahké nájsť miesto, kde rozprestrieť svoj stan. Niekedy je všade okolo veľa šišiek, inde robia problémy korene stromov, mnohokrát je tým najväčším problémom nerovný terén, na ktorom sa nedá spať. Našťastie dnes už sa týmto trápiť nemusíte, ak si zaobstaráte GT Roof, čo je stan, ktorý sa dá rozprestrieť na vode alebo napríklad na rovnej streche automobilu. Človek sa tak konečne aj na kempovacej dovolenke vyspí rovnako dobre ako v hoteli.