Bomber je tento rok na jar in. Ako kombinovať?

Bomber nepotrebuje mnoho slov. Ide o módny kúsok, ktorý sa radí medzi casual módu. Výborne ho skombinujete s celým radom prvkov. Aké strihy sa nosia a s čím tento vrchník dať dokopy?

Inšpirácia letcami

Bomber vznikol ako módny kúsok, ktorý je inšpirovaný odevnou výbavou letcov. Pilotná bunda je praktický kúsok, ktorý na palube lietadla plní svoj účel. Nikto ale samozrejme nechce, aby sme chodili vo vojenskom oblečení, alebo vo fádnych farbách. Od doby svojho vzniku táto bunda už prešla dlhou premenou. Frčia potlače, alebo rôzne vzory. Vôbec najlepšia kombinácia je tento rok moderný a ostrý bomber v kvetinovom vzore.

Kvetinový bomber je in

Mier, pokoj, hippies štýl, to presne vyjadrujú bombery v kvetinovej potlači. Hipsterský kúsok, ktorý rozhodne nesmie chýbať vo výbave na tohtoročnú jar a leto. Veselé farby, potlač, to všetko je povolené. Následná kombinácia je potom možná takmer s akoukoľvek módnou snahou. Skvele padne k džínsom s vysokým pásom, ale aj k sukniam a šortkám.

S bielym topom sú nerozlučná dvojka

Bomber sa skvele hodí k tielkom. Samozrejme môžete zvoliť ľubovoľné farby, ale priznajme si, že biely top pristane jednoducho a jednoducho všetkým. Navyše je to synonymum leta, ktoré všetci očakávame s nadšením a chuťou. Bomber, džínsy, biele tielko – a ide sa do víru mesta!

Saténový kúsok si obľúbite

Keď sa jar rozvinie a nebude už potrebné riešiť prípadné zahrievanie v chladnejšom vetre, je na čase povolať posla letných večerov – saténový bomber sa teší, až ho poriadne vyvetráte. Saténové kúsky sa opäť vyrábajú v celom rade kvetinových vzorov. Rozkvitnutá záhrada rozkvitne spolu s vami – úsmev a dobrá nálada zaručená. V tomto kúsku sa budete cítiť skvele!

Bomber sa skvele kombinuje s celým radom odevov. Džínsovina a biely top je potom stávka na istotu. nahoďte crossbody kabelku a môžete vyraziť do práce aj na nákupy.