Džínsovina bude in aj budúci rok. Máte džínsové kúsky v šatníku?

S čím zažiarite aj budúci rok? To je otázka, ktorú si kladie drvivá väčšina žien. Ženy skrátka chcú vedieť, čo sa bude budúci rok nosiť a čo by radšej mali zo svojho šatníka vyhodiť. V súčasnej dobe sa našťastie už vie, čo bude in po preklenutie roku 2018 v rok 2019. Módne prehliadky konajúce sa v uplynulých mesiacoch odhalili skutočne veľa. Potešení budú najmä milovníci džínsoviny, pretože práve džínsovina z pultov obchodov nezmizne. 

Ako sme spomenuli, už sa veľmi dobre vie, čo bude budúci rok in. Verte tomu alebo nie, môžete sa tešiť na hromadu fantastických kúskov, ktoré si zamilujete najmä preto, že je v šatníku už máte. Napríklad batikované kúsky, napodiv, budú opäť in, teda ak máte nejaká batikované tričká v šatníku, rozhodne je nevyhadzujte. 

Batikové veci sú však skôr pre odvážne. Však taká džínsovina! Tá je pre každého. Ak ste tiež milovníkom džínsových kúskov, budete nadmieru potešení. Práve džínsové kúsky sú to, čo bude budúci rok in. 

Nevyhadzujte nič, čo skrývate v šatníku 

Ak skrývate v šatníku kúsky, ako sú džínsové košele, džínsové sukne alebo trička s prvkami džínsoviny, rozhodne je nevyhadzujte. Všetky kúsky totiž vynosíte. Pozor si však dajte na kombinovanie džínsových kúskov. Budúci rok sa totiž budú kombinovať len džínsové kúsky s džínsovými kúsky. V ideálnom prípade tak zvoľte džínsy a džínsovú košeľu, prípadne sa nechajte inšpirovať aj módnymi prehliadkami, kde boli ukázané džínsové šaty s džínsovými topánkami. 

Nové kúsky čoskoro prídu na scénu 

Ako sme spomenuli, nezostane to len pri starých džínsových kúskov, aké poznáme. Budeme nadšení aj z iných kúskov, konkrétne zo spomínaných topánok. Džínsové topánky sú síce trochu väčšie extravagancie, to ale nemení nič na tom, že sa jedná o štýlový kúsok, ktorý by ste nemali postrádať. 

Okrem džínsových topánok sa dočkáme aj džínsových obličiek, ktoré ocenia najmä milovníci ľadviniek – tí, ktorí ich neznáša, nebudú týmto kúskom potešení.