Akú obuv zvolíte na začiatok podzimu?

Letné horúce mesiace sú už dávno pryč. Utekly snad ešte rýchlejšie ako voda. Už len tady vítali Nový rok a následne sme sa radovali z dvojmesačných prázdnin, teraz sa opäť musíme vyrovnať s chladným počasím, ktoré prídu neskoro na víkendové sviatky, ktoré sa do veľkej miery dostanú do vrecka. Sychravější počasí však prináša mnoho výhod. Niektorí nemajú radi teplé počasie, pretože musia odísť do obľúbených džínů, ktoré robia tak krásne nohy! Podzim konečne prináša možnosť takového oblečenia, preto nie je čemu diviť, keď je toto obdobie trochu radostné. 

Sychravější a chladnejšie dni sú niekedy sprevádzané aj za mrazu, preto by sme mali dbát nielen na oblečenie, ale hlavne na topánky. Prece len keď si vezmeme obľúbené plátno tenisiek, tak nám to zateče, a tak nie je práve toto najpriaznivejšie. Zkuste sa rozhodnúť s obľúbenými pevnými botaskami, a to zrovna s bielymi. I keď déšť rýchlo boty zašpiní, pevné boty sa následne iba omyjú špuntu, a tak sa budete môcť tešiť z stále bielych tenisek. Ovšem ani tenisky nie sú nikdy najlepšie. Nezapomínejte, že je stále ešte lepšia voľba topánok, ktorý je do raňajších a šetrnejších rany ako urobil. 

  • Chelsea boty

Jednou takou možnosťou sú takzvané Chelsea topánky, ktoré sa stali populárnymi predovšetkým počas minulého roka a letnej sezóny. Jsou skutočne obľúbené, pretože sú hlavne vkusné. Takové boty snad nikdy nepromoknou, tým si môžeš byť istý. Aktuálne je možné nájsť všetko, za fantastické ceny! 

  • Polobotky

Ďalšou takou podzimnou obuvou sú klasické poloboty, ktorých popularita aktuálne nezná mezí. Začaly sa nosiť v mnohých sfarbeniach. Najčastejšie sa stretnete so striebornými typmi týchto topánok, ktoré majú dokonca vyvýšenú podrážku, aby nebolo možné ich dážď. Samozřejmě sú polobotky populárne v akomkoľvek prevedení, nikoliv len v striebornej farbe.