Kabáty s klopy do jarných chladnejších rán

Konečne po dlhých zimných mesiacoch prišlo očakávané jar. Teploty sa opäť zvýšili, snehu nie je ani pamiatky a slniečko konečne zase robí dni o niečo krajší. Síce prišli prvé jarné dni, ale rana bývajú stále chladná. Preto nesmieme zabúdať na to, aby sme sa aj na jar teple obliekli. Minimálne teda nesmieme zabúdať na kabát či bundu, ktorá nás ochráni pred chladom aspoň z rána.
Čižmy sa však už môžu zmeniť na obľúbené tenisky alebo botasky rôznych značiek. Tiež môžeme opäť do nášho botníku zaradiť členkové topánky s gumou na bokoch, ktoré boli tak obľúbené vlaňajší jeseň. Cez zimu sa chudinky trošku zaprášilo, ale konečne je opäť môžeme ukázať svetu. Čo sa týka búnd či kabátov – aj na nich ešte nesmieme zabúdať. Predsa len sú rána ešte chladnejšie. Aj keď popoludní býva teplé, radšej si bundu prehodíme cez ruku a ponesieme ju, než aby sme ráno ešte trošku zmrzali.
Najlepšou voľbou na jar býva bunda bomber, ktorú iste už veľa z nás pre istotu prebudila zo zimného spánku. Je veľmi obľúbená a stále vkusná (dalo by sa tiež povedať, že sa radí k nadčasovým kúskom). Vďaka svojim rôznym farebným kombináciám si príde na svoje každá žena.
Pre tých, ktorí radšej preferujú formálnejšie štýl, je tu kabát s klopy. Aj keď bol populárny prevažne na jeseň, hodí sa i teraz pre jarné mesiace. V zime bol značne prehliadaný, pretože sa neradil k tým druhom, ktoré stopercentne zahrejú, ale teraz je znovu jeho čas. Vytiahnite preto tieto kabáty, ktoré vyzerajú trošku ako župany, a vyrazte ústrety jarnému počasiu. Keďže ale nemá kapucňu, nezabudnite si pribaliť do svojej kabelky i miniatúrne dáždnik – jar predsa prináša aj prvé dažďové prehánky v novom roku. A zmoknúť nie je naozaj potrebné. Žiadny kabát vám predsa nestojí za zlý účes, ktorý vám následne skazí celý deň. Dáždnik v kabelke rovnako nebude prekážať.