Namiesto jarných kabátov zvoľte štýlová pončá

Jar v sebe nesie konečne slnečné počasie. Teploty sa zvyšujú, niekedy aj radikálna rýchlosťou. Veľakrát sa stane, že jar je len niekoľko týždňov, potom sa počasie zmení hneď na horúce leto, aj keď je potrebné ešte len polovica mája. Holt s týmto nemôžeme nič urobiť, len sa tomu podriadiť a akceptovať skutočnosti.
Keďže február bude v znamení odmäku, môžeme sa tešiť na marec plný vyšších teplôt, avšak rana sa ponesú stále v chladnejšom duchu. Musíme preto dbať na to, aby sme sa teple obliekali. Minimálne bunda treba bomber alebo jarný kabátik bude na mieste. Keď mu sa však nechcete ťahať s týmito kúskami oblečenia počas teplých popoludňajšej, zvoľte iný obľúbený módny trend. Zamerajte sa na pončo.
Pončá zaznamenala veľký úspech prevažne počas minulého roka. Najskôr sa veľmi obľúbili typy, ktoré vyzerali ako prehoz cez ramená. Neskôr sa použili aj ako šál okolo krku, pretože veľké huňaté šály do zimy, ktoré zahrejú, boli skoro vypredané. Ku koncu rok 2016 sa stala populárnymi aj taká pončá, ktoré sa obliekala cez hlavu. Tento trend sa opäť prevzal z minulosti, konkrétne zo štýlu hippie. Avšak na rozdiel od zvonových nohavíc sa stala veľmi kupovaná. So zvonovými nohavicami sa móda holt pomýlila – urobila tzv. Krok vedľa.
Pončá sú naozaj skvelá. Ladí snáď s každým druhom outfitu. Iste sa vám zapáči kombinácia obľúbených šiat, čiernych siloniek a pončá, ktorú doplníte ešte o vkusný klobúk a kabelku. Ďalej je fantastické aj pončo s džínsy a obyčajným jednofarebným tričkom s dlhým rukávom a tenkým pásikom. Spoločne s šortkami alebo sukňou tiež neurobíte chybu. Holt sa jedná o kúsok, ktorý vo svojom šatníku nesmiete postrádať.
Ak sa jarnej rana ponesú naozaj v znamení sychravosti, iste sa vám nebude chcieť vstávať z postelí. Preto pre vás bude pončo jasnou voľbou, pretože vám dodá pocit, ako keby ste stále spinkalo vo svojej postieľke obalení naozaj teplou dekou.