Na dĺžke záleží

Módne hity sa stále mení, ale máme medzi nimi aj stálice, ktoré z módy nevyjdú azda nikdy. Medzi tieto stálice patrí dlhé šaty. Tento rok sa vlastne stali priamo hitom medzi letným oblečením. Toto sú šaty, ktoré musia mať vo svojej šatníkovej skrini každá z nás. Ak si hovoríte, že na konci leta si kupovať šaty je zbytočné, pletiete sa.

Či tieto šaty ešte nemáte, je tá pravá chvíľa si ich zaobstarať. Využijete výhodných letných výpredajov a šaty sa dajú nosiť aj začiatkom jesene, kedy máte tzv. Babie leto. U týchto šiat sa nemusíte báť, že vyjdú z módy. Budete v nich IN i budúci rok, za to ručíme.

Kúzlom týchto dlhých šiat je ich tajomnosť. Jemný rozparok môže poodhaliť len niečo málo, čo sa pod šaty ukrýva, a muži budú túžiť po objavovaní.

Ďalším veľkým plusom týchto šiat je, že vďaka ich dĺžke môžete tiež všeličo zakryť. Takže ak vás trápi širšie boky, väčší zadoček tieto šaty všetko schovaní.

Ako vybrať?

Pri výbere týchto šiat je potrebné dať si väčší pozor na strih. Ak vás trápia nejaké to kilo navyše a prejavuje sa to v oblasti brucha, zvoľte strih, ktorý je odo prsia priliehavejšie a pod prsiami sa rozširuje. Tým sa bruško ľahko schová. Antické strihy sú pre vás to pravé. Farba a vzor potom záleží len na vás.

Ak ste štíhle, vysoké postavy vo výbere sa nemusíte nijako obmedzovať. Farba, strih a vzor je čisto len na vašom vkuse. Len je potrebné zamerať sa, na akú príležitosť šaty vyberáme.