Aké doplnky doslova povýši každý všedný outfit?

Pripadá vám, že je váš šatník nudný, neutrálne, bez nápadu? Pripadá vám, že sa každý deň obliekate rovnako nudne ako včera alebo predvčerom? Potom je potrebné na zmenu. Respektíve je potrebné investovať do doplnkov, ktoré môžu váš outfit dokonale rozžiariť a zlepšiť. Ak neviete, ako na to, odporučíme vám niekoľko doplnkov, s ktorými jednoznačne zaujmete a s ktorými žiadny outfit nebude nudný, naopak bude aj ten najviac všedný outfit spestrený a doladený.

Už máte svoju farebnú kabelku?

Mať neutrálny kabelky, to je síce skvelé, ale všedný outfity čiernej alebo hnedej kabelky nijako nepovýšia a ani ich nijako nezmení. Potrebujeme túto nevšednosť rozbiť, a to ide napríklad tak, že sa rozhodnete kúpiť si farebnú kabelku. Farebné kabelky sú teraz veľmi in, hlavne nech sú malé a cez rameno. Nebojte sa vôbec pestrých farieb, červená, žltá alebo pokojne modrá kabelka je to, čo váš outfit dotiahne k úplnej dokonalosti.

Naviac pokiaľ sú kabelky okrúhle, potom máte vyhrané! Okrúhle kabelky sú aktuálne obrovským hitom vo svete módy, tiež sú k dostaniu v mnohých farebných prevedeniach. Ako sme spomenuli, vezmite si takú, ktorá je výrazne farebná a ktorá teda na prvý pohľad zaujme.

Už máte svoje trendy ugly shoes?

Trendy ugly shoes čiže aj otcove topánky – to dá označiť za hit tohtoročného leta. Avšak o tomto kúsku, ktorý hlási svoj comeback, možno povedať, že rozdeľuje spoločnosť ako ľadvinky, a to na tých, ktorí ich milujú, a na tých, ktorí ich milovať nikdy nebudú.

Trendy ugly shoes sú však potešením pre ženy menšieho vzrastu. Sú totiž vyššia, teda je opticky tiež zvýši.

Kapitánka na hlavu

Aj v lete sa napodiv budú nosiť čiapky, teda v tomto prípade konkrétne kapitánky, ktoré sa nám vo svete módy naozaj veľmi ujali. Nemôžeme sa napokon čudovať, veď sú veľmi štýlové a zároveň elegantné!