Ako urobiť partnerovi radosť? Kúpte si sexy košieľku!

Ženy zvyčajne chcú urobiť niečo špeciálne pre svojho partnera, keď napríklad oslavuje narodeniny alebo keď majú spoločné výročie. Väčšinou sa chystá nejaký krásny, romantický večer, kedy žena uvarí a kedy idú na nejakú romantickú prechádzku. Lenže niekedy sú také romantické večery nie práve to pravé, čo by muži ocenili, a tak ženy premýšľajú ďalej, čo by svojim milovaným polovičkám tak mohli prichystať. Rozhodnú sa preto pre prechádzku do obchodného domu, konkrétne do obchodu so spodnou bielizňou. 

Spodná bielizeň predsa vždy urobí mužov radosť – a to či už sa kúpi niečo pre nich, alebo si kúpi niečo partnerka, aby vyčarila mužom ten šibalský úsmev na tvári. Ženy si väčšinou kupujú rôzne korzety, keď chcú potešiť svojich mužov, ale ten sa väčšinou vytasí naozaj výnimočne. Ak chcete kúsok, ktorým sa potešia sama žena a bude ho môcť nosiť pomerne často, potom by si mala kúpiť nejakú peknú nočnú košieľku treba s čipkami, aby bola dostatočne sexy aj v pánskych očiach. 

Kde si takú košieľku môžem kúpiť? 

Košieľky sa samozrejme najčastejšie predávajú v obchodoch špeciálne so spodnou bielizňou, ale na druhú stranu je nájdete aj v klasických kamenných predajniach so značkovým či neznačkovým oblečením alebo na internete. U internetu si dajte pozor na veľkosť – nie vždy veľkosti odpovedajú. Preto si radšej aj košieľku dvakrát premerajte, ako si ju kúpite. 

Aká košieľka pôsobí najviac sexy? 

Ak túžite po takej košieľke, ktorá sa má páčiť hlavne mužom, potom siahnite po tej červenej verzii. Červená je všeobecne farba, ktorá vzbudzuje pozornosť a navyše pristane úplne každej žene. Samozrejme čierna klasika nie je taky na zahodenie. Len sa však nepúšťajte do tej bielej podoby – nie je to vôbec pekné na pohľad. 

Samozrejme sa zamerajte na čipky, ktoré pôsobia hlavne elegantne, ale aj sexi. Mašličky sú už drobný detail, ktorý sa páči hlavne žene ako takej. Košieľky by mali byť hlavne nepriesvitné – nie je to korzet, kde nevadí, že ide všetko vidieť.