Jesenné plášte ako univerzálne do sychravého počasia, napriek tomu šik

Na mušku si dnes vezmeme plášte všetkých druhov. Mnohí z nás si vybavia pláštenku, ktorú nám naše mamičky dávali na seba von, keď pršalo. Lenže jesenné plášte sú iné, nepleťte si pojmy s dojmami a pripravte si nový šatník, ktorý bude na jeseň zahŕňať aj jeden z týchto plášťov. Tohtoročnú sezónu sú obzvlášť v originálnych strihoch a trendy farbách.

Nepriazeň počasia vás v plášti neprekvapí

Buďte pripravená na jeseň v plnej paráde av plášti, ktorý vám zaistí pohodlie a tiež fakt, že nebudete budúci týždeň chorá, keď pôjdete von v daždi. Jeseň je obdobie, kedy je skutočne sychravo a treba naše telo chrániť. Plášte perfektne plnia svoj účel, a navyše sú veľmi atraktívne. Varianta je celý rad. Váš výber určite závisí od materiálu. Lepšie sú plášte z odolnejších materiálov, kde významnú úlohu zohráva koža. Aj keď je vyššia svojou obstarávacou cenou, nepremokne a pýši sa dlhou životnosťou. V teplejších dňoch sa šiknú bavlnené alebo polyesterové plášte. K dispozícii sú dokonca aj plášte vlnené alebo kožušinové. Dĺžku si určite podľa seba. Budú sa totiž nosiť, ako dlhšie, tak kratšie. Nevyhnutným doplnkom pre vás bude opasok, ktorý podčiarkne váš osobitý štýl.

Je tu jeden malý háčik, nemá rukávy

Top, ktorý zvolíte pod plášť, by mal byť teda teplý, aby vás príjemne zahrial. Pokiaľ si chcete na seba vziať pod svoj pláštik šaty alebo sukňu, ich lem by nemal presahovať dĺžku plášťa.

Elegancia s praktickosťou

Čierna farba spája oba požiadavky. Exkluzívny plášť v čiernej farbe čistého strihu so zdobením na ramenách, ich podčiarkne. Avšak ani hnedá farba by vás nemala nechať chladnými. Rovnako tak púdrová, antracitová, šedá, vínová, khaki, petrolejová, atď. Opäť hrajú prím kožušinové goliere alebo zdobenie na ramenách, ktoré dá napospas vašej kráse a dobrej jesennej nálade. Jednoduchosť a kontúra jednofarebných plášťov je oživená, pričom si ich môžete dovoliť aj v károvanom alebo zvieracom vzo