Čo nám teraz v šatníku nesmie chýbať?

Každým rokom by sme sa pri prechode z jedného ročného obdobia do druhého mali zaujímať o to, čo sa nosí. Predsa len sa móda neustále mení a z nášho šatníka sa vecí vyhadzujú, ale na druhú stranu aj v našom šatníku veci pribúdajú. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa o módu zaujímajú raz za čas, a to zrovna práve teraz, prezradíme vám, čo by vám teraz v šatníku rozhodne nemalo chýbať, pretože je to práve in. Nezabudnite, všetko teraz vynosíte, aj keď sa to možno nezdá!

biele tričko

Biele jednoduché tričko, to je dnes základom každého šatníka. Síce biele tričká bola základom pravdepodobne vždy, teraz sú naozaj nepostrádateľná, a to preto, že je možné kombinovať a tisíc rôznych spôsobov. Možno tiež konštatovať, že biele tričko teraz do módy vstúpilo aj preto, že sa do módy vrhol vlna z deväťdesiatych rokov, pri ktorej sa vyplavilo mnoho, mnoho vtedajších kúskov, ako treba jednoduché tielka na špagetové ramienka.

Otvorené páskové sandálky

Ďalším hitom tohtoročného leta sú jednoznačne páskové sandálky, ktoré sú elegantné, tiež sú pohodlné, navyše ľahko kombinovateľné so všetkým, čo vás napadne. Nepotrebujete do nich ponožky ani silonky, len si teda dbajte na pedikúru, aby topánky vyzerali na nohe ešte viac k svetu! Preč tiež dajte stvrdnutú kožu, ale s tým si tiež poradí na pedikúre.

Šaty so špagetovými ramienkami

Jednoznačným hitom tohto roku sú šaty so špagetovými ramienkami. Jedná sa o hit, ktorý sa ukázal už v deväťdesiatych rokoch a za ktorým stojí značka Calvin Klein, ktorá naozaj nevyrába len spodnú bielizeň, ako sme si možno doteraz mysleli. Cez také šaty prehoďte nejaký pohodlný trenčkot a choďte von!

džínsové bermudy

Ako už bolo spomenuté, módou sa prehnala vlna z deväťdesiatych rokov. A napodiv so sebou priniesla tiež bermudy, ktoré sa však nedostali do pánskeho oddelenia obchodov, ale naopak do dámskej sekcie. Dámy si teraz môžu kúpiť konkrétne džínsové bermudy, ktoré sú na leto ideálna voľba, v ktorej vám nebude príliš horúco. Navyše sa hodí do páža aj do mesta, tak prečo nie?