Vzory jednoznačne vedú

Predovšetkým dámsky šatník je mnohokrát preplnený na prasknutie. Človek by si nepovedal, že sa v takom šatníku je toľko peňazí, že by to rozhodne na jednej ruke nemohol spočítať. Ženy však deň čo deň vedú obrovské dilemu, čo si asi majú obliecť. Našťastie každé ročné obdobie v sebe nesie určité novinky a trendy, ktoré sú potrebné v šatníku jednoznačne mať a ktoré je nutné uprednostňovať pred inými druhmi oblečenia. U jari sme si iste zvykli na klobúky a ľahké kabátiky, ktoré nás spasili najmä pred daždivými dňami, ktorých bolo na jar samozrejme plno. Jeseň sa niesol v znamení bordovej farby, ktorú sme mohli nosiť nielen na tričku, ale aj na nohaviciach. Zima bola v znamení kozačiek nad kolená a leto sa ponesie vo vzoroch. Tie budú úplne dokonalé v akomkoľvek looku, pretože len tie urobia váš všedný outfit úplne jedinečný.

Voľte drobné vzory, nie gýčovito veľké

Pri voľbe oblečenia, ktoré na sebe nesie nejaký vzor, ​​je nutné si uvedomiť, že by ste sa mali zamerať predovšetkým na také vzory, ktoré sú drobné, nie gýčovité. Veľké masívne kvety len veľa ľudí zastraší, preto namiesto nich voľte milé drobné kvietky, ktorými bude posiata vaše blúzka. U mužov platí to isté – do popolnice hoďte exotické košele, ktoré v sebe nesú vzory papagájov rôznych vzorov a sú v tak šialené farebnej kombinácii, až zrak prechádza. Namiesto takej košele voľte peknú vypasované verziu košele, ktorá má na sebe drobné bodky, ktoré sú úplne na zožratie. Bodky sú navyše všeobecne veľmi štýlové, a tak je voľte nielen na košeliach, ale aj na šatách alebo úzkych nohaviciach, ktoré sú tiež veľmi „in“.

Okrem iného medzi typické letné vzory sa radí jednoznačne námorníckej prúžky, ktoré doladíte perfektne s červeným kontrastom treba kabelky. Obdiv budete žať aj s drobnými vtáčiky na vašej blúzke alebo s tričkom, ktoré bude posadené slovami či písmenami.