Buďte šelma. Tipy, ako vyniesť leopardí vzor a vyzerať štýlovo

Milujete zvieracie vzory? Dáme vám super tipy, s ktorými budete vyzerať úchvatne so vzorom leoparda. Práve okolo tohto vzoru je potrebné našľapovať opatrne, aby bol štýlom, nie gýčom.

Takto nie, to by nešlo

Spomeňte si na ženu, ktorá síce upútala pozornosť, ale inak, než si zrejme priala. Každý sme takú madam niekedy v živote stretli – k leopardímu vzoru si na seba navěšela veľa zlatých retiazok, chýbať nesmeli ani prstene a umelé nechty v žiarivých farbách. Koženková kabelka, nechty na nohách na ružovo, a išlo sa von. Takto naozaj nie.

Leopard je šelma

A šelma je sofistikovaná, rafinovaná a múdra. Keby madam ubrala, mohla byť za štýlovú hviezdu. Tejto predstavy sa držte aj vy. Nezáleží na veku a na kilogramoch, levej vzor najlepšie vynikne na čiernom pozadí. Zvoľte preto čierne nohavice klasického strihu, ku ktorým si vezmete solitérne kúsok – levej blúzku. Toť všetko. Zabudnite na tonu retiazok. Do uší čierne kôstky, toť všetko.

A čo sukne?

Levej vzor na sukni alebo kraťasoch je vysoká škola štýlu, ktorá vás dokonale preverí. Najlepšie sa vám podarí, ak sa opäť budete držať klasickej čiernej pre vhodný top. Zvoliť ale môžete aj béžovú, ktorá je v leoparďou vzore obsiahnutá. Ďalšie farebné kombinácie väčšinou dopadajú nezdarný. Vyskúšajte a uvidíte.

Sako a kabát

Levej sako alebo kabát? Áno, prečo nie. Ale za jasne daných podmienok, kedy sa zvyšok vášho oblečenia bude niesť tón v tóne a bude v ňom hrať prím už toľkokrát omieľaná čierna a béžová. S touto kombináciou prelomíme ľady a dovolíte spoločnosti, aby si uvedomila, že aj levej vzor ide nosiť štýlovo.

Nemôžete si pomôcť a opasok alebo topánky s leoparďou vzorom vás priťahujú ako magnet? S chuťou si ich dajte, rovnako ako šál alebo šatku, ale iba s čiernym alebo béžovým outfitom. Dva šelmie kúsky k sebe rozhodne nepatrí.