Jarné MUST HAVE kúsky sú tu!

Každé ročné obdobie prináša do obchodov s módou novú kolekciu vecí. V súčasnej dobe sa v obchodoch s oblečením stretávate s jarnou kolekciou, ktorá priniesla mnoho zaujímavých kúskov. Vybrali sme pre vás len pár takzvaných must have kúskov, ktoré by nemala chýbať žiadna žena v šatníku. Upozorňujeme, že sa jedná o žiadne kúsky, ktoré by ste použili len raz a potom vyhodili. Sú to takmer nadčasové kúsky oblečenia, ktoré budú v móde ešte pekných pár rokov.

saká

Sako bolo ešte donedávna súčasťou každého elegantného looku. Lenže móda sa mení, ako všetko okolo. Dnes sa už sako nenosia len k elegantnému štýlu, ale ide ruka v ruke s ležérnosťou a pohodlnosťou. Síce na pultoch obchodov nájdete skvelé kostýmy, ale saká z nich nemusíte kombinovať len so spoločenskými nohavicami. Sú fenomenálny aj v kombinácii s džínsy a teniskami, čo sú dve veci, ktoré jar miluje.

Najlepšie urobíte, keď si zakúpite sako v károvanom vzore. Samozrejme sa nebojte aj prúžkov, čo je Nečasová vzor. Nevyhýbajte sa ani sakám z teplákového materiálu či inak podobným sakám.

kvetinové vzory

Kvetinové vzory sú aktuálnym fenoménom vo svete módy. Miluje ho každá žena, nosí ho takmer na akomkoľvek kuse oblečenia. V súčasnej dobe najlepšie urobíte, ak si zakúpite napríklad kabát alebo kabelku s kvetinovým motívom. Nepohrdnite ani vkusnými džínsy, na ktorých sú našité kvety, či batohy, ktoré sú taktiež posiate skvostnými kvetmi.

nohavice

Do módy sa pred nejakou dobou dostali aj klasické, spoločenské nohavice, ktoré sa zaväzujú alebo ktoré sú na gumu. Tieto nohavice sa nosili v deväťdesiatych rokoch, teda by sa dalo povedať, že sa jedná o ďalší pomerne vydarený comeback.

Nohavice si môžete kúpiť v rôznych prevedeniach aj rôznych farbách, najlepšie urobíte, keď si ich tento rok kúpite s pruhom na bokoch. Vyzerajú ako tepláky, ale nie sú to tepláky.