Ikonické, aj keď drahšie kabelky, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Ženy nemusia mať skrine plné kabeliek, ktoré by im dopĺňali ich outfity. Stačí, keď budú mať v skriniach niekoľko drahších, no ikonických kúskov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Ak si kúpite kabelku podľa aktuálnych trendov, za pár mesiacov môžete hodiť kabelku do koša, pretože už vyjde z módy. Ovšem iné kúsky sú natoľko ikonické, že ich môžete nosiť neustále. Investícia do nich sa teda naozaj oplatí.

Pýtate sa, o akých kúskoch je vlastne reč? Do akých kúskov sa dnes oplatí investovať, pretože sú naozaj vkusné a každým rokom a mesiacom IN? Prezradíme vám niekoľko konkrétnych kúskov, z ktorých ceny sa síce pretočí bábiky, na druhú stranu je naozaj vynosíte.

GG Marmont Medium Matelasse od Gucci

Mať kabelku z dielne značky Gucci, to je sen pravdepodobne každej ženy. Ikonické kabelky síce nie sú nič lacného, ​​ale na druhú stranu sa ich vyplatí vo svojej zbierke mať, keďže ich budete nosiť naozaj dlhé roky. Spoločnosť Gucci je známa tým, že vyrába obrovské množstvo najrôznejších kabeliek, z ktorých je však ikonická len jedna jediná, a to kabelka GG Marmont Medium Matelasse. Táto kabelka je tou najlepšou investíciou v živote, aj keď ju kúpite za štyridsať tisíc korún.

Drew Bag od Chloé

Kabelka Drew Bag z dielne značky Chloé síce nie je určená do práce, ale všade inde ju rozhodne nosiť budete. Hodí sa do mesta, na kafé s priateľmi, tiež sa hodí na večierok alebo na rande. Zmestí sa do nej len to najviac potrebné, teda so sebou nebudete nosiť zbytočné veci. Je dokonca lacnejšie ako vyššie spomínaný kúsok, jej cena začína na tridsiatich tisícoch korunách.

Belt Bag od Celine

Kabelka Belt Bag je pravdepodobne tou najviac ikonickou kabelkou za posledné roky. Ikonickým kúskom sa stala už pred piatimi rokmi a odvtedy sa drží na vrchole rebríčka módnych trendov. Na svedomí ju má značka Celine a do kabelky sa rozhodne zamilujete už len preto, že sa vám tam vojde úplne všetko, čo potrebujete. Dokonca na kabelku ani nebudete musieť dlho šetriť, vyjde na štyridsať tisíc korún.