Dubaj otvoril ďalšiu atrakciu pre turistov – o čo sa jedná?

Cestovanie je veľmi obľúbené – a to najmä dnes, keď sa dá cestovať kamkoľvek mnohých dopravnými prostriedkami doslova za pár korún. Ak patríte k vášnivým cestovateľom, oceňujete prevažne takejto dovolenky, ktoré sú plné dobrodružstiev. Nemáte v láske dovolenky, na ktorých len ležíte na pláži. V súčasnej dobe je populárny cestovania do Afriky, kde sme blízko zvieratám, ktorá bežne vídame len za sklom v zoologických záhradách. Tiež je veľmi populárnou destináciou Dubaj a jeho okolia. A práve v Dubaji otvorili novú atrakciu pre turistov, ktorú si rozhodne zamilujete.

Dubaj je známy tým, že je to miesto, kde je možné doslova všetko. Vzniká tu veľa nevšedných atrakcií, ktoré nikde inde nemôžeme uvidieť či zažiť. V súčasnej dobe sa tu otvorila mestská zipline dráha, ktorá je najdlhšia na svete!

Dubaj zase o niečo výnimočnejšie!

O Dubaji sa hovorí, že je tu možné aj to nemožné. Práve to potvrdzuje aj otvorenie novej turistickej atrakcie, ktorá bude obrovským lákadlom. Touto atrakciou je už spomínaná zipline dráha, ktorá je tou najdlhšou na svete. Dubaj sa tak opäť stal výnimočnejším, než akým doteraz bol. Opäť otvoril niečo, čo siaha do rekordných rozmerov!

Kde dráhu nájdeme?

Túto adrenalínovú atrakciu nájdeme v štvrti Dubai Marina. Ak by vás zaujímalo, ako vlastne dlhá je táto dráha, hneď vám to prezradíme. Je dlhá necelý kilometer, čo je úplne neuveriteľné.

O túto krásu sa zaslúžil jej manažér Mohammed Javad, ktorý veľmi dobre vie, že Dubaj je mesto obľúbené hlavne vďaka extrémnym a adrenalínovým zážitkom. Opäť tak nalákal dosť turistov, ktorí chcú zažiť niečo úplne neuveriteľného.

Je nutné dodať, že táto zipline dráha je tu jedinečná. Predtým tu podobná dráha fungovala, ale jednalo sa len o dočasnú atrakciu. Teraz sa však zdá, že novinka tú vydrží pekne dlhú dobu, pretože je o ňu veľký záujem.

Okrem tejto dráhy je veľkým lákadlom aj lezenie po mrakodrapoch či trebárs skydiving.