Keď džínsy, tak aké topánky k nim?

Robí vám problém skombinovať džínsy s topánkami, ktoré vám ležia v šatníku? Nie je to len váš problém, tento problém má mnoho ľudí. Predsa len džínsy sú neoddeliteľnou súčasťou dámskeho aj pánskeho šatníka, pred ostatnými kúskami sú preferované z dôvodu toho, že ich môžete nosiť prakticky po celý rok. Je však dôležité ich nosiť správne a štýlovo. Lenže ponúka sa otázka, čo sa pod týmto rozumie? Dôležité je najmä kombinovať džínsy so správnymi topánkami, čo je niekedy naozaj oriešok. Predsa len topánok je teraz požehnane rovnako ako strihov džínsov, ktoré máme vo svojich šatníkoch. Prezraďme si preto aké topánky kombinovať s ktorými strihmi džínsov, aby sme vyzerali naozaj k svetu, módne a štýlovo.

Keď skrátené džínsy, tak šnurovacie topánky

Skrátené džínsy patria k veľmi obľúbeným kúskom v šatníkoch. Dokonca ich mnoho ľudí nosí aj v zime, kedy ťahá na členky. Keďže sú tieto džínsy také obľúbené, ponúka sa otázka, aké topánky k nim kombinovať, aké topánky sa k skráteným džínsom hodia. Jednoznačne sa k nim hodia šnurovacie topánky, ktoré sú hitom tohtoročnej zimy a ktoré budú hitom aj počas jari. Vďaka skráteným džínsom vynikne práve šnurovanie topánok, ktoré v prípade kombinácie s inými džínsami bohužiaľ zaniká.

Keď biele džínsy, tak hadie topánky

Biele džínsy sú stále trendom, aj keď to tak možno nevyzerá. Stále sa nájdu ženy, ktoré ich preferujú pred ostatnými džínsami. Ak patríte do tejto skupiny žien, ponúka sa otázka, či viete, ako biele džínsy kombinovať. V ideálnom prípade by ste ich mali kombinovať s hadími topánkami, ktoré sú veľmi štýlové. Ostatne celý hadí vzor je hitom tohto roku, preto sa ho nebojte aj na iných kúskoch oblečenia, ako sú blúzky, bundy alebo napríklad svetre a kabelky.

Keď mrkváče, tak westernové topánky

Zvonáče alebo tiež mrkváče sú džínsy, ktoré k nám doputovali z osemdesiatych, deväťdesiatych rokov. Ide o hotový hit vo svete nohavíc, ale len málokto vie, ako tento hit kombinovať. V ideálnom prípade by ste mali zvonáča kombinovať s westernovými topánkami. Spoločne totiž tvoria úplne zohranú dvojku.