Čiapka s králičím chvostíkom sú prekvapivo stále v kurze

Zimné obdobie so sebou nesie aj rôzne nové módne trendy. Keďže sa móda mení takmer denne, nie je sa čomu diviť, keď ženy svoje šatníky obmieňajú čo tri mesiace. Ženy musia byť predovšetkým vždy v kurze, tak to skrátka je a zrejme aj bude ďalej. Páni sa preto nesmie čudovať, keď ich partnerky dokážu v obchodoch minúť hotové imanie. Je potrebné len obdivovať to, ako sa v móde vyznajú. Ono to totiž nie je tak ľahké. 

Móda sa sama o sebe naozaj veľmi rýchlo mení a je vážne ťažké sledovať, ktoré kúsky oblečenia sú „in“ a ktoré počas niekoľkých týždňov prešli do „out“ zóny. Vybrať zároveň také druhy oblečenia, ktoré budú dúfajúc nadčasové, je tiež záhadou. Preto si ženy holt potrpia na svoj šatník. Kúsky, ktoré majú byť podľa nich nadčasové, často také nie sú, a preto sú nútení ísť v ústrety drahým nákupom. 

Tohtoročnú zimu jednoznačne vedie džínsová bunda. Tento kúsok nestarne, to je zaručené. Vrátil sa totiž opäť z osemdesiatych rokov. Ak si kúpite tento kúsok, nikdy nebudete ľutovať. Pričom nebudete taky ľutovať, sú huňaté veľké šály, ktoré perfektne zahrejú. Tie už vedú takmer tri sezóny a určite len tak z kurzu nevypadnú. 

Čo je zvláštne, sú čiapky (skoro môžeme povedať, že čiapky) s králičím chvostíkom. Typickou bambuľu nemajú, majú hore chlpatú guľôčku. Väčšinou bývajú pletené, aby v zime naozaj zahriali. Aj táto trendy vec sa drží na špičke popularity už nejaký ten piatok. Človek by to do takých čiapok ani nepovedal. 

Iste ale vedú tie čisté – bez aplikácií. Flitrové gýča ani iné ozdoby (napríklad spony) nie sú „in“. Polemizovať ide iba nad našívacími obrázky, ale to by ste si museli kúpiť úplne iný druh čiapky. S Bobkom miesto bambuľky radšej vynechajte aj je. 

K tomuto druhu čiapky zvoľte napríklad kabát a jemnejšie šál. Skvele sa zladí s akoukoľvek kabelkou či topánkami. Nepokazí ani formálne outfit.