Poradíme vám, s čím zažiarite na silvestrovskom večierku!

Zima sa do Českej republiky dostavila v podobe chladného počasia a mierneho sneženia. To, že sa toto obdobie do Česka ženie, sme však mohli zaregistrovať už snáď v polovici decembra, kedy sa do našich televízií dostavili staré známe i neznáme vianočné reklamy. Tie nám každým rokom hovoria, že je načase začať nakupovať nielen čokoládového Mikuláša, ale že je potrebné nakúpiť aj vianočné darčeky, pretože bez nich Vianoce nie sú skrátka Vianocami. Našťastie zima nie je len o vianočných sviatkoch, ale o troche zábavy, na ktorú sa tešíme po hlavných vianočných sviatkoch – zima je taky o silvestrovskej noci. 

Na silvestrovskú noc sa teší celá rada z nás. Je to akési odreagovanie, počas ktorého sa rozlúčime so starým rokom a privítame ten rok nový. Síce sa počas tejto noci rad z nás opije, ale taky celý rad z nás hľadá nejakú svoju dušu, ktorú môže o polnoci pobozkať. Preto je nutné, aby sme boli vkusne oblečení. Na nikoho neurobíte dojem, keď si vezmete tepláky a Crossky. 

Poďme si teda povedať nejaké tipy, vďaka ktorým zaujmú ako páni, tak i dámy. 

Čo si majú obliecť páni? 

Páni by rozhodne mali siahnuť po roztrhaných džínsoch. Sú skutočne štýlové. Navyše každého stopercentne zaujmete, pretože mať deravé džínsy uprostred zimy? To sa len tak nevidí! K tomu voľte jednoduché čierne alebo biele tričko (v jednoduchosti a jednofarebnosti je krása), na ktoré si prehodíte košeľu. Košeľu si môžete, ale nemusíte zapnúť, rovnako ako si môžete a nemusíte košeľu uviazať okolo pása. 

Ak chcete byť trochu elegantnejšie, voľte spoločenské nohavice a k tomu nejakú vkusnú košeľu, ktorú doplní traky. 

Čo si majú obliecť ženy? 

Dámy najviac očarujú s šaty. Šaty sú skrátka klasika, ktorá zaberie. Počas silvestrovskej noci sú navyše povolené krátke šaty tesne pod zadok, ale dbajte na obuv, ktorú k šatám zvolíte. Lodičky sú síce skvelé, ale robia z vás „lacnú babu“. 

Najviac zaujmete sa trblietavými flitrami, teda voľte flitre alebo farby šiat, ako je strieborná, metalovo bronzová alebo zlatá.