Converse – topánky, ktoré má v dnešnej dobe už každý

Rovnako ako bomber bundy, aj obuv zaznamenala v posledných rokoch obrovský „boom“. Bolo to vtedy, kedy opäť zmestili do kurzu tenisky značky Converse. A už pekne dlhú dobu sa drží na prvom mieste rebríčka najlepších, najobľúbenejších a najmodernejších topánok.

Svojim jednoduchým vzhľadom sa hodia takmer ku každému outfitu a vďaka svojej širokej škále farebných kombinácií je len na vás, ktorú farbu si zvolíte. Keďže sa jedná naozaj o jednoduchý štýl, je skvelé je nosiť nielen ku klasickým džínsom, ale vyzerajú dobre aj k šatám či k sukniam. Na čo sa však naozaj nehodí (snáď ako k jedinému) je elegantný formálny štýl.

Ak si niekedy všimnete okoloidúcich ľudí, a to nielen mladých teenagerov, zistíte, že tento typ topánok má snáď každý. A stále sa kupujú. Preto sa nie je čomu diviť, že sa stále drží na vrchole módnych trendov, a to už naozaj dlho – ako sme už spomínali. Obchody sa predháňajú – ponúka stále lacnejšie a lacnejšie kúsky, len aby obstáli pred konkurenciou. Táto situácia však vedie ľudí k zamysleniu a premýšľanie, či sa jedná alebo nejedná o originálny kúsok. To platí najmä v situácii, keď nakupujete tovar pred internet. Keďže sa Conversky nepohybujú v obrovských sumách, ľudia si túžia kúpiť originály, nie Posy.

Stretneme sa aj so zimnými typy

Pre ženy sú tieto topánky jedny z najpohodlnejších. Niet sa preto čomu čudovať, keď zatúžili po dámske zimné verziu tejto obuvi. Rovnako, ako sa tomu stalo u farmárok, sa aj tenisky oteplilo. Dovnútra sa zabudoval kožúšok, ktorý ochráni nôžky pred najhorším mrazom. Keďže je tento typ k dostaniu skôr na internete, a to prevažne na zahraničných internetových portáloch, na ulici sa s nimi tak často nestretneme. Avšak až ľudí zbystrí a všimnú si tejto verzie, Timberland budú zrazu „out“ a aj zimné verzie tenisiek značky Converse sa stane ďalším nadčasovým módnym trendom.