Doplnky, ktoré sú teraz v móde. Oživte aj všedný outfit

Väčšina žien nosí len niekoľko málo farebných kombinácií. Väčšinou stavia na klasiku v podobe čiernobielej kombinácie, ale aj taký outfit, aj keď sa zdá byť nadčasovo elegantný, potrebuje trochu oživiť. Oživiť potrebuje samozrejme viacero všedných outfitov, nielen bieločiernej klasiky. Ak máte problém s tým, že väčšina vašich vykouzlených outfitov nie je ničím zaujímavá, poradíme vám, s akými doplnkami outfit oživiť. Všeobecne platí, že vsádzať na kontrasty sa oplatí. K čiernobielej kombinácii tak pridajte napríklad červenú, k červenej farbe sa nebojte pridať námornícky modrou.

Masívne šperky sa zase nosí

Kto by to bol povedal, že sa po rokoch opäť vráti masívne šperky. Tie boli štýlové najmä pred piatimi rokmi, kedy si ich mnohé ženy objednávali z čínskych internetových obchodov, pretože tam boli ďaleko lacnejšie ako v klasických kamenných predajniach s bižutériou. Dodnes to ostatne platí. Pred piatimi rokmi sa tiež rozbehli predaja s masívnymi šperky, ženy chceli mať skrátka masívne náhrdelníky a náušnice za každú cenu. Tie, ktoré si ich objednali z Číny, je nakoniec za slušnú cenu predali.

Avšak po piatich rokoch sa opäť masívne šperky, či už myslíme náušnice alebo náhrdelníky, vrátili do módy. Ponúka sa teda otázka, strhne sa zase vlna objednávok z čínskych e-shopov?

Kruhové náušnice po rokoch na scéne

Možno ste zaregistrovali, že sa vracia osemdesiate a sedemdesiate roky, respektíve móda, ktorá kraľovala spomínaným obdobím. V týchto obdobiach sa značne experimentovalo, ľudia chcú vďaka svojim outfitom vybočovať z radov. A tak nosili napríklad kruhové náušnice, ktoré sú naozaj štýlovosť sama.

Ľadvinky sú hitom

Milované a tiež nenávidenej – aj tak možno pomenovať ľadvinky, ktoré napodiv vyradili všetky kabelky a batoh z pultov obchodov. Sú obľúbenejšie než kedykoľvek predtým, kto by to bol čakal, že sa ľadvinky dočkajú takého enormného úspechu!

Síce sa dnes nenosí okolo pása, ako tomu bolo predtým, ale nosí sa napríklad cez rameno alebo len v ruke.