Denim sa stále nosí. Predovšetkým sukne sú hitom

Pokiaľ sa zaujímate o módu, potom viete, že už nejaký ten piatok je popredným hitom denimová móda. Džínsovina alebo inými slovami denim je obľúbený materiál, ktorý môžete nosiť prakticky po celý rok. Dajú sa totiž kúpiť štýlové bundy Blauer v džínsovom prevedení, taktiež si môžete zakúpiť klasické džínsy alebo sukne, ktoré sú predovšetkým hitom tohtoročnej jari. Možno si hovoríte, že denim sa kombinuje naozaj zle ale napodiv to tak nie je. Denimová sukňa sa paradoxne kombinuje úplne ľahko, s pomocou jednoduchých kúskov vznikajú veľmi zaujímavé outfity, ktoré si človek zamiluje na prvý pohľad.

Denimová sukňa sa hodí prakticky kamkoľvek. Je to vhodný formálny kúsok na denné schôdzky, zároveň je to street model, s ktorým hravo skombinujete aj roztrhaný sveter a kabelku Michael Kors.

Denimová sukňa ako investícia na niekoľko rokov dopredu

Možno si myslíte, že keďže je denimová móda na trhu už tak dlho, tak pravdepodobne onedlho odznie. Preto si denimovú sukňu nemáte chuť kupovať. Je to však škoda. Módni návrhári sa zhodujú na tom, že denimová sukňa je investíciou rovno na niekoľko rokov dopredu. Vďaka tomuto zisteniu ju tak hravo môžete vynosiť na niekoľko spôsobov.

Na prechádzku aj do práce

Ako sme spomenuli, z denimovej sukne môže byť skvelý street kúsok, ktorý sa ľahko skombinuje s bielymi teniskami a obyčajným tričkom. To je taká klasika, ktorá pravdepodobne nikdy človeka neomrzí. Málokto však vie, že sa dá denimová sukňa kombinovať napríklad aj s elegantnými košeľami a lodičkami, teda sa z outfitu razom stane outfit hotový na porady. Pokiaľ skombinujete denimovú sukňu napríklad s topom s dlhým rukávom, ktorý však bude mať vystrihnuté ramená, razom budete pôsobiť v takom outfite veľmi žensky.

K veľmi obľúbeným kombináciám patrí aj denim a kašmír. Kombinácia je to nevšedná, napriek tomu sa ks obe perfektne hodia. Rozhodne sa nebojte výrazných farieb.