Užite si prednosti mesta Bratislava

Bratislava je hlavným mestom Slovenska a takisto aj centrom pre zábavu, rozvoj ekonomiky a infraštruktúry. Už za rohom na vás môže čakať príležitosť pre nový začiatok či už v rodinnom alebo profesijnom živote. Ak rozmýšľate o živote v Bratislave, dlho neváhajte. Ponuky bývania sa rýchlo hrnú ale takisto sa aj veľmi rýchlo míňajú. Užite si luxus a komfort v praxi, zamilujte sa do Bratislavy!

Dvere dokorán vo veľkomeste

Veľký prehľad možností aké môžete vyskúšať v Bratislave nájdete na webe. Množstvo inzerátov, ktoré ponúkajú prácu, bývanie alebo predaj rôznych vecí nájdete v novinách či na internete neúrekom. Bratislava je naozaj veľká a plná možností. Keď už si nájdete skvelú prácu a máte úžasnú rodinu, nájdite si pre vás jedinečné bývanie. Chcete žiť ako kráľ, ale pritom zostať skromným človekom, ktorý si váži a vie užiť luxus? Ste na správnom mieste. Bratislava sa pýši dvoma stavebnými projektami, ktoré spolu susedia a vytvárajú harmonický celok. Sú to Danubius One a Jégeho alej. Predstavíme vám ich parametre a skvelé výhody, čo poviete?

Danubius One

Skvelou možnosťou ako žiť život na úrovni je vybrať si z možností, ktoré ponúka Danubius One. Klimatizované byty od jednoizbákov až po apartmány disponujú rozlohou 38 až 170 m2. Každý z nich má k dispozícii výťah, garáž, pivnicu, loggiou alebo balkón.

Bratislava

Jednou z výhod je aj krásne okolie a blízkosť služieb a dopravných uzlov. 13 poschodí ponúka krásny panoramatický výhľad na krásy mesta Bratislava. Oslovil vás tento projekt? Ak súhlasíte, zarezervujte si vopred obhliadku bytových priestorov a prezrite si výbavu bytov. Danubius je skrátka stavebný projekt number 1!

Jégeho alej

Neďaleko Danubius One je bytový komplex Jégeho alej, ktorý krásne dopĺňa priestor určený na bývanie. V jej okolí nájdete útulnú kaviareň a pekáreň, kde si môžete odskočiť ráno pred odchodom do práce alebo len tak oddýchnuť si. Jégého alej disponuje bytmi s rozlohou od 49 až po 125 m2.

Bratislava

Na rozdiel od Danubius One, Jégeho alej ponúka krásnu zelenú terasu, kde môžete oddychovať len na skok od vašich dverí bytu. Oba obytné komplexy sa nachádzajú v Ružinove neďaleko fontány lásky. Neváhajte a dohodnite si obhliadku bytu už dnes! Určite to neoľutujete.