Ako sa obliecť na valentínsku večeru?

Keď sa povie zima, väčšina z nás si predstaví hory snehu, rukavice a čiapky a taky svetre, ktoré kúpime na každom rohu. Okrem toho sa nám tiež vybaví vianočné sviatky a taky silvestrovská noc, ktorá často býva tak fantastickú, že je vďaka alkoholu zabudnutá. Ovšem taky sa nám vybaví americký sviatok, ktorý sa dostal aj do Českej republiky. Síce ho neuznáva rad z nás, ale tiež mnohé z nás ho poctivo dodržiava. Tým sviatkom je Valentín. Väčšina mužov nosí svojim partnerkám kvety, iná rad mužov je pozýva na večeru. Ak teda, dámy, budete pozvané na večeru, rozhodne neodmietne a vezmite si na seba skutočne niečo krásne. Ak neviete čo, radi vám poradíme. 

Takéto valentínske rande býva skutočne nezabudnuteľné. Valentín je napokon sviatok, počas ktorého je v romantických reštauráciách plno, preto je nutné vopred rezervovať stôl. Muž väčšinou rezervuje stôl v nejakej skutočne nóbl reštaurácii a donesie kvetinu. Treba prísť v nejakom vkusnom oblečení, nie v ledabylých rifliach a roztrhanom tričku. Poďme si teda povedať, čo sa na také nezabudnuteľné romantické valentínske rande hodia obliecť. 

Elegantnosť sa neskrýva len v šatách 

Je dôležité, aby ste boli elegantné. Elegantnosť je do noblesných reštaurácií treba. Mnoho žien si pod pojmom „elegancia“ predstaví len šaty, ale nie sú to len šaty. Ak si ich však vyberiete, dbajte na to, aby dĺžkovo boli aspoň do polovice stehien. Šaty dĺžkovo pod zadok sa už nenosí, ale to iste dobre viete. Okrem šat však voľte aj sukne, ale opäť je nutné dbať na dĺžku, ktorá musí byť minimálne do polovice stehien. 

Ako už sme však naznačili, elegantné nie sú len šaty, ale tiež i nohavice. Spoločenské, cigaretové nohavice sa dneska vážne nosí, preto je skombinujte s peknou blúzkou a so sakom či s košeľou a môžete vyjsť v ústrety nezabudnuteľnému valentýnskému rande. 

A čo na nohy? 

Ak vás zaujíma obuv, tipujte na lodičky. Je to síce nepohodlná obuv, ale pri večeri iste budete len sedieť. Navyše lodičky robia krásne nohy a u spoločenských nohavíc je navyše ešte predlžujú, čo sa vždy hodí, nemyslíte?