Žltá farba zamierila do módnych kolekcií. Už ju máte v šatníku?

Žltá je farba tohtoročnej jesene, ale ujala sa aj v zimných kolekciách. O tom, aké farbičky budú viesť nasledujúce sezónu, sa vždy vedú dlhé diskusie. Každý má svoj názor, nakoniec sa aj tak vyberú tri odtiene, s ktorými v danej sezóne nič nepokazíme. Medzi aktuálne farbičky sezóny patrí rozhodne bordó farba, ale aj khaki farbička alebo prípadne spomínaná žltá, ktorá sa vo veľkom ujala vo zmieňovaných zimných kolekciách. Kto by to bol čakal, že sa dočkáme žltých kabátov a nádherných žltých kabeliek? 

Okrem štýlových strihov by sme vo svojej skrini mali mať tiež štýlové farby. Mnohé kúsky kupujeme preto, že sa nám páči, ale nepozeráme sa na farbu, či je teraz in. To má za následok to, že v našom šatníku chýba farbičky, aké sa teraz nosia. Prevažuje najmä čierna, pretože čierne kúsky nás lákajú svojou eleganciou a my sa nimi necháme zviesť. Čierna farba je však tento rok doslova tabu. 

Či už to znie akokoľvek prekvapujúco, čierna farba je naozaj farba, ktorá sa dnes nenosí. Každú zimu sme sa na ňu mohli tešiť, pretože zima bola to obdobie, kedy sme ju mohli vytiahnuť, ale tohtoročná zima jej nepodľahla. Na trhu nájdeme minimálne množstvo čiernych kabátov, ďaleko krajšie sú kabáty sivé alebo prípadne i spomínané žltej. 

S toľkokrát spomínanú žltú ostatne očaríte najviac. 

Nebojte sa žltej farby, nežiari 

Do módnych kolekcií sa dostala žltá farba, konkrétne odtieň horčicovej. Nemusíte sa teda báť, že by ste žiarili na míle ďaleko. Opak je pravdou. So žltou farbičkou nezažiarite, ale budete elegantne štýloví. Skutočne sa jej nebojte, ani jej kombinovanie nie je nič ťažké. 

Ak sa rozhodnete uloviť v obchode nejaký príjemný žltý kúsok, odporúčame sa obzerať po kabelkách, čiapočkách alebo svetroch. 

Zima v znamení žltej pletenej módy 

O tohtoročných zimných kolekciách by sa dalo hovoriť ako o kolekciách žlté pletené módy. Okrem toho, že sa do módy dostali žlté svetre, môžeme si zakúpiť aj moderné pletené šaty, ktoré aj v zime zabezpečí, aby sa žena cítila ženou.