Ako nosiť lodičky

Ako nosiť lodičky? To je otázka do lotérie, na ktorú by chcela odpoveď každá žena. V súčasnej dobe sú lodičky niečo, čo možno považovať za súčasť základu každého dámskeho šatníka. Okrem lodičiek je nutné mať v botníku tiež tenisky, ďalej baleríny, sandálky a žabky. Lodičky sú ale najviac elegantné obuv, akú si môžeme na nohy obuť. Lenže ako túto obuv nosiť, s čím ju kombinovať a ako vysoký podpätok vyberať? 

Keď sa zájdete mrknúť na trh, narazíte na fantastické kúsky. Lodičky sú skrátka niečo, čo nikdy nezostarne, jedná sa o nadčasový kúsok, ktorý sa len objavuje v stále nových, nadčasových módnych kombináciách. V prípade, že sa práve teraz vydávate na lov lodičiek prinášame vám takého malého sprievodcu. 

Aký vysoký podpätok voliť? 

Možno vás zarazí, že majú lodičky geometrické podpätky. To je aktuálna hit, na ktorý si však netromfne každá žena. Ak vám lodičky s geometrickými podpätkami nevadí, siahnite po nich, ak vám ale nie sú príjemné a neviete na nich chodiť, nevešajte hlavu a zhodnoťte svoje nohy. 

Ak ste majiteľkou dlhých, krásnych nôh, môžete si vziať podpätky aj s nižším podpätkom, ale ženy s krátkymi nohami si musí jednoznačne vziať podpätky s vyšším podpätkom, ktorý dosahuje minimálne desiatich centimetrov. Nízke podpätky totiž opticky rozširujú, nohám pridávajú pár kíl. Všeobecne možno ale povedať, že nikdy neurobíte zle, ak budete investovať do vysokých ihlových lodičiek bez zaoblenia, sa špičkou. 

Ako nosiť lodičky 

Lodičky je nutné nosiť vždy sebaisto. Ženy, ktoré sa trápia tým, že na nich nevie chodiť, nebudú bohužiaľ príťažlivé, keď si ich obujú. Aj keď na nich neviete chodiť dokonale, vždy majte hlavu vztýčenú. 

S čím lodičky kombinovať? 

Lodičky možno kombinovať prakticky s čímkoľvek. Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre kombináciu s džínsy, šaty alebo so sukňami.