Aké oblečenie darovať muži pod stromček?

Vianoce sa blížia a spoločne s týmito sviatkami sa blíži aj nepríjemné davové šialenstvo. Ak sa mu chcete vyvarovať, mali by ste sa odhodlať ísť nakupovať už teraz, pretože tesne pred Štedrým dňom nielen, že bude všetko rozpredané, ale taky budete stáť hodiny vo fronte pri pokladniach. Ak vás od nakupovania delí iba to, že zatiaľ neviete, čo svojmu partnerovi dáte, prinášame vám pár tipov. 

Hovorí sa, že mäkké darčeky sa rozbaľujú až na koniec, pretože už skrátka nie sú tak obľúbené. Lenže keby sme mali každému človeku dávať elektroniku alebo tvrdé darčeky, asi sa nedoplatíte. Navyše nie je nad to, keď je človek dobre oblečený, tak radšej u tých mäkkých darčekov zostaňte. 

Sveter ako elegantný darček 

Muži ocenia počas zimy rozhodne svetre. Tieto darčeky sú teraz veľmi populárne, pretože sú svetre teraz vážne moderné. Dnes sa nosí tak, že pod ne dáte košeľu a vyberiete iba golier. Je to teda elegantný darček, ktorý si muž môže budúci rok obliecť práve na Štedrý deň. 

Ponožky ako nestarnúca klasika 

Ponožky sú neobľúbeným darčekom u detí, ale dospelí už veľmi dobre vedia, že sú ponožky nedostatkový tovar, preto je rozhodne ocenia. Tento rok buďte s ponožkami kreatívne – kúpte svojim partnerom napríklad také ponožky, ktoré sú farebné alebo ktoré sú posiate najrôznejšími potravinami. V obchodoch značky H & M nájdete ponožky v podobe hranolčekov alebo ponožky posiate drobnými avokáda. 

Roláky ako aktuálny módny hit 

Ak chcete, aby váš partner chodil módne oblečený, nadeľte mu pod stromček rolák. Jedná sa o skutočne vkusný darček, ktorý urobí radosť! Roláky sme ako deti doslova nenávideli, ale teraz by sme sa po nich mohli utĺcť. 

Trenírky ako vtipný darček 

Kúpiť svojmu partnerovi môžete aj trenky, ale nie hocijaké! Kúpte im nejaké vtipné! Trebárs v obchodoch veľmi často narazíte na trenky, ktoré na sebe majú obľúbeného animovaného hrdinu.