Skúste to s kamienkovými teniskami!

Jar je konečne tu! Apríl je už za dverami, čo znamená, že by sme už obmenu nášho šatníka mali mať už dávno za sebou. Koniec marca nám totiž prináša absolútne fantastické teploty, o ktorých sme si mohli celú zimu iba nechať snívať. Tieto teploty sa nám šplhajú mnohokrát až ku dvadsiatim stupňom Celzia, čo je absolútne fantastické na to, že je ešte len začiatok apríla. Slniečko nám svieti stále do chrbta a my máme konečne možnosť vyjsť von zase len v tričku s krátkym rukávom. Avšak u veľkej väčšiny z nás sa stáva, že má na nohách ešte zimné topánky. Čižmy sa totiž stali akousi našej dennej rutinou a my si vlastne ani neuvedomili, že by sme ich mali dať dole. Dokopali nás k tomu práve až terajší vysoké teploty, a tak sa nie je čomu diviť, keď obúvame už obľúbené tenisky. Lenže tie tohtoročnú jar prešli akousi obmenou, rovnako ako náš šatník. Je nutné povedať, že kúpa tenisiek je tento rok nutná, pretože takýto druh s kamienkami len tak doma určite nemáte!

Kamienky na špičkách – to je onen módny trend

Terajší módny trend sa špecifikuje ako obyčajné všedný tenisky, ktoré sú trochu pozmenené práve vďaka kamienkom na špičkách topánok. Aplikácie na topánkach sú však stále tabu, ale ak máte iba gumové špičky tenisiek posázené kamienky, jedná sa o nový trend. Veľkej väčšine ľuďom sa nepáči táto novinka, čo vôbec nevadí. Jedná sa skôr o novinku, ktorú iste ocenia najmä násťroční teenageri. Tí sú totiž úplne zabraní do tejto skvelej novinky.

Ak neviete čo s peniazmi, kúpte si topánky s pravými diamantmi. Aj takáto situácia už nastala u jednej ženy, ktorá bola týmto trendom úplne uchvátená. Ak teda stretnete na ulici niekoho, kto hľadá také drobné kamienky, pomôžte mu. Veď ak by sa jednalo o všedný kamienok za pár korún, kto by nad ním strácal svoj drahocenný čas! Iba u cenných kamienkov by sme riskovali verejné strápnenia sa, nemyslíte?