Roláky sa opäť vrátili z dávnych rokov

Móda mnohokrát nevie, kde má čerpať, a tak sa vracia do minulosti a čerpá práve z nej. Niet sa teda čomu diviť, keď sa stále drží na módne diaľnici predovšetkým zvonové nohavice, ktoré by mal však už niekto prejsť. Čo sa týka džínsové bundy, tá by naopak mala zostať medzi obľúbenými časťami v šatníku, pretože jej nestarnúci vzhľad je úplne impozantný. Naviac sa skvele prepracoval aj do zimnej podoby, kedy ju nájdete na pultoch obchodov s kožušinkou vnútri. Medzi ďalšie nestarnúci kúsky, ktoré sa vyrazila z minulosti ako lavína, sa radí rozhodne rolák. Toho sme poväčšine neznášali, pretože nám ho mamičky dávali cez hlavu vší silou a neuvedomoval si, že nás to tiež môže bolieť. Mimo to predovšetkým dievčatá plakali, pretože im začali hrozne elektrizovať vlasy. Teraz sa však tento neobľúbený kúsok stal veľmi obľúbeným a už ho nepustí z rúk ani jedna žena. 

Najviac sa nosia k saku 

Nielen, že sa prebudila z mnohoročného spánku táto trendy „novinka“, ale tiež si so sebou priniesla najobľúbenejšie kombináciu z tej doby, a síce rolák a sako. Táto dvojka ohromila nielen kedysi, ale tiež aj teraz veľkú radu žien a bez tejto kombinácie si mnoho z nich nedokáže predstaviť nejakú obchodnú schôdzku či podobné stretnutia. Samozrejme sa nejedná len o jedinú kombináciu, s ktorou môžete rolák využívať. Iste sa hodí tiež obyčajne k rifliam. Ak k nemu doladíte ešte veľmi vkusný jednoduchý náhrdelník, ktorý je momentálne opäť o niečo viac populárne ako napríklad masívne šperky, docielite vážne luxusného vzhľadu. 

Okrem iného sa do rolákového spracovania dostali aj také nátelníky. Nielen, že sa teda s rolákom pri krku stretnete v zime pri dlhých rukávov, ale môžete sa na ne tešiť aj v lete, kedy sa na pulty obchodov dostanú u topov bez rukávov. Čo si teda móda ešte nevymyslí! Tieto topy s rolákom a bez rukávov sú veľmi populárne najmä v kombinácii so šortkami alebo sukňami. Doladíte to s teniskami alebo obľúbenými sandálky.