Chystáme sa na leto aneb topánky, ktoré tento rok budú dominovať

Aj keď sa ešte len oteplilo, treba uznať, že šťastie praje pripraveným. Buďte teda pripravení aj na letné horúce mesiace, pripravte sa tak, že si kúpite topánky, ktoré tento rok budú letným horúcim mesiacom dominovať. Ako iste viete, módne trendy sa menia rýchlosťou blesku. Ponúka sa preto otázka, čo sa bude tento rok nosiť, do čoho tento rok investovať a nad čím neohrnout nosom. 

O letných obuvných trendoch sa hovorí už nejakú dobu, kde je však pravda? Každý návrhár alebo módne kritik uprednostňuje inú obuv, pozrime sa preto na tú, ktorá naozaj bude tento rok v lete in. 

Sandálky s tenučkými pásky budú hitom 

Sandálky k letu bezprostredne patrí. Lenže je otázkou, aké sandálky budú in tento rok. K tohtoročnému roka patrí sandálky s tenučkými pásky, ktoré majú napríklad len nízky ihlový podpätok. Ale samozrejme môžu byť aj bez podpätku, dôležité sú tenké pásiky. Tieto sandálky sa do sveta módy dostali už vlani, najmä módne ikony sa do tohto trendu absolútne zamilovali. 

Lodičky s otvorenou pätou nielen do spoločnosti 

Ak v lete mierite na svadbu alebo do spoločnosti, určite si chcete obuť formálnu obuv, ktorú sú lodičky. Odporúčame siahnuť po lodičkách s otvorenou pätou, ktoré je skvelé využiť aj inam než do spoločnosti. Je to totiž ďalšie módne letná obuv tohto roku. Lodičky s otvorenou pätou sú inšpirované hlavne štyridsiatymi rokmi, ideálne je, ak sú v odtieňoch béžovej, hnedej, khaki alebo tehlovými. 

Ploché kožené sandálky do extrémneho horúčavy 

Spomínate si na letné horúce dni, kedy sme sa nechceli potiť v uzavretých topánkach a siahli sme preto po sandálcích? Ani tento rok sa nemusíte v uzavretých topánkach, aj tento rok sú nazúvaky in. Tento rok sú in hlavne kožené ploché sandálky, ktoré sú praktické, pohodlné a taky veľmi štýlové. Je možné ich nosiť na dovolenku aj na párty, je to univerzálny obuv. Ľahko ju dokonca zladíte s akýmkoľvek outfitom.