Nové limitovanej edície tenisiek až tají dych. Kúpte si ich skôr, než budú fuč

Ponechajte tenisky na popredných priečkach rebríčka obľúbenosti a spomeňme si niekoľko fantastických limitovaných edícií, o ktorej sa ľudia doslova bijú. Tenisky si totiž nemusíte kupovať každý rok rovnaké. Tento rok zažiarte s limitovanými edíciami, ktoré len tak niekto nemá. Nestane sa vám teda, že na ulici narazíte na niekoho, kto bude mať rovnakú obuv ako vy. 

Limitovaných edícií tento rok prišlo do módy veľa, avšak máloktoré vzbudili taký ohlas ako nižšie spomínané edície. Pokiaľ o botky teda tiež máte záujem, kúpte si ich skôr, než budú definitívne fuč. 

Limitovaná edícia Karl Lagerfeld a Puma 

Skvelú novú limitovanú edíciu majú na svedomí dve veľké značky, ktoré nemusíme predstavovať. Za novú edíciou stojí dnes veľmi obľúbený Karl Lagerfeld, čo je dizajnérsky matador navrhujúci oblečenie či doplnky pre Chanel alebo Fendi. Druhou značkou je známa značka Puma, ktorá tento rok oslavuje svoje päťdesiate narodeniny. A pri tejto príležitosti to nešlo inak – musela limitovaná edícia von. 

Limitovaná edícia obsahuje však nielen tenisky, čo bol pôvodný zámer, ale obsahuje aj mikiny, tričko, tiež batoh, šiltovku alebo overal. A kde limitovanej edície nájdete? Napríklad na Queens alebo vo Footshop. 

Limitovaná edícia McCartney a Adidas Originals 

Adidas sa opäť pýši novou kolekciou, z a ktorú teraz stojí návrhárka, ktorá je preslávená svojím šetrným prístupom k prírode a k životnému prostrediu. Tou návrhárkou je Stella McCartney, ktorá už v minulosti navrhla niekoľko fantastických tenisiek pre spomínanú športovú značku. Nová kolekcia prináša nové tenisky, ktoré sú veľmi minimalistické. Navyše sú k dostaniu vo vegánskej koži. 

Čo je zvláštne, tak sú portréty na jazykoch tenisiek. Na pravom jazyku je Stan Smith a na druhom návrhárka Stella.