Vzorované oxfordky pre daždivá rána

Jar nie je len o slnku ao stále sa zvyšujúcich teplotách, aj keď sme sa samozrejme stretli predovšetkým s tými vysokými teplotami, pretože doteraz sa nám jar ukázalo v celej svojej kráse, a tak sme úplne zabudli, že síce už nie je krutá zima, ale že aj chladnejšie dni môžu prísť. Najmä sa jedná o dni, kedy sa zobudíme a vidíme, že celý deň bude pekne zamračené a miestami aj zaprší. Nie je teda dobré sa len tak ledabolo obliecť, preto si volíme radšej trochu teplejšie looky, aj keď všetky kúsky oblečenia nemusí byť práve vyteplené. U žien však mnohokrát prichádza problém. Ide o tie typy žien, ktoré pracujú ako sekretárky alebo majú predpísaný dresscode, ktoré udáva, že musí byť elegantne a formálne oblečené. Niet sa teda čomu diviť, keď často ženy nevedia, čo si obuť. Oblečenie nie je práve oriešok, pretože predsa len úzke nohavice, košele a kabát vždy zvíťazí, ale čo na nohy? Veď v lodičkách bude pekne zima! Chelsea topánky sa zase zrovna nehodí ku kratším úzkym nohaviciam. Veľakrát by teda stačila taká obuv, ktorá by nám zaručovala teplo nôh, teda žiadne premočení. Našťastie existujú poltopánky! Ak zvolíte tie vzorované, budete mať absolútne postarané a budete spokojní!

Vzorované oxfordky sú najlepším typom poltopánok!

Poltopánky zvané oxfordky sú najlepšou voľbou práve pre tieto typy žien. Ak si teraz kúpite skôr vzorované typy, urobíte oveľa lepšie, než keby ste si kúpili klasiku. Vzory totiž sú tohtoročným ďalším moderným trendom, a tak určite zabodujete. Je skvelé vidieť, ako okoloidúci ženy po vás len závistlivo mrhajú pohľadom, keď pozrú vaše topánky, po ktorých tiež túžia. Ak si navyše zaobstaráte ešte oxfordky s vyvýšeným podpätkom, bude to ďalší gól do modernej bránky.

Vzory však naozaj budú dominovať nielen u tejto obuvi, ale budú tiež skvelé najmä pri oblečení. Voľte ale minimalistické vzorčeky, nie gýčovito veľké obrazce. Radšej sa zamerajte na drobné bodky, než na veľké kvety, ktoré budú rozložené po celej blúzke. S drobnými zvieratkami budete tiež excelovať.