Aj pohodlný look môže byť štýlový! Ukážeme, ako na neho!

V dnešnej dobe plnej sociálnych sietí a toho, že každý hodnotí každého a že každý chce byť výnimočný a pekný pred druhými, keď na názoroch iných záleží a kedy všetko dokumentujeme a ukazujeme svojim priateľom, je ťažké žiť. Každý deň sa otáčame na to, čo máme na sebe, aby sme náhodou nemali niečo, čo už dávno vypadlo z módy. Zameriavame sa na vkusné kombinácie, ktoré nám zaručia, že nedostaneme imaginárne hodnotenie od druhých, ktoré bolo menšie ako desať. Lenže v mnohých prípadoch sa uchyľujeme k tomu, že sa skrátka obzeráme na kúsky oblečenia, ktoré nám nie sú vôbec pohodlné. Celý deň sa tak nesie v nepríjemnom duchu, pretože sa skrátka necítime dobre.

Je však načase, aby sme sa prestali obzerať na ostatných a aby sme konečne začali nosiť to, čo sa nám páči, bez ohľadu na to, čo si o nás druhí pomyslia. Pokiaľ chceme byť štýloví, neznamená to, že musíme nosiť to, čo sa nám nepáči alebo čo nie je pohodlné – aj štýlový look je možné zostrojiť z pohodlných kúskov a my ukážeme, ako na to!

1. Džínsy

Základným kúskom sú pohodlné džínsy. Môžu, ale tiež nemusia byť roztrhané – záleží na tom, čo preferujete. Pohodlné džínsy by mali byť z elastického materiálu, pretože práve ten spôsobí, že náš pohyb bude úplne pohodlný a prirodzený. Avšak ak máte doma iné, voľte iné – len nech sú to džínsy.

2. Basic tričko

Obyčajných jednofarebných tričiek má každý doma habadej. Basic tričká sú vždy dokonalé k úplne čomukoľvek a nikdy neuškodia, keď si ich oblečieme. Na farbe v tomto prípade úplne nezáleží. Najlepšou voľbou sú však univerzálne biele alebo čierne kúsky.

3. Cardigan či dlhý sveter

Pohodlných svetríkov máme doma tiež určite plné skrine. Veď počas zimy sú to najlepší kamaráti. Ak máte doma sveter, ktorý je dlhý až po kolená, voľte ten, inak je pri tomto štýlovom outfite povolený aj akýkoľvek kardigán alebo iný svetrík.

4. Tenisky alebo chelsea topánky

Na nohy obujte obľúbené tenisky, ktoré zaručia pohodlnosť. Ak však prší alebo je chladnejšie, skúste vytiahnuť chelsea topánky, ktoré sa stali fenoménom počas tohtoročnej jari. Sú členkové a naozaj štýlové.

5. Doplnky

Na ruku dajte obľúbené remienkové hodinky. Kabelku voľte crossbody cez rameno. Pokiaľ bude naozaj chladno, povolené sú aj huňaté dlhé šály, ktoré sa dokonale zladia so svetríkom dlhého strihu.