Top trendy nadchádzajúcej plesovej sezóny

Premýšľate už teraz, čím očaríte na plesoch? Obľúbená plesová sezóna sa blíži sedemmíľovými krokmi a je nutné byť na ňu pripravení. Rovnako ako v uplynulých rokoch, tak aj tento rok prišlo niekoľko módnych trendov, okolo ktorých sa bude plesová sezóna točiť. Rozhodne nechoďte na plesy v tom, čo ste mali vlani, to je vrchol nevkusu a nejeden človek by vás za to mohol odsúdiť. Radšej buďte otvorení novým veciam a novým trendom, ktoré boli pre tohtoročnú plesovú sezónu doslova stvorené. 

Rovnako ako vlani, tak aj tento rok sa vyhnite gýčom v podobe tylových sukní. Je to síce krásna sukne ako pre bábiky, ale na spoločenských udalostiach, ako sú plesy, sa jedná o niečo neprijateľného. Mimo to sú nepekné aj korzetové šaty – pôsobí umelo a nie každej žene sedí. Rovnako tak nevoľte šaty so sukňami, v ktorých sú takzvané kruhy, ktoré majú držať objem. 

Teraz je otázkou, pre čo konkrétneho sa rozhodnúť, keď sa toľko vecí naraz zakázalo? 

Kostýmy sú najlepšia možná voľba 

Ak chcete vyzerať žensky, no elegantne, príďte na ples v kostýme. Kostýmy sú to najlepšie, čo si môžete obliecť. Nesedí len štíhlym ženám, sluší každým ženám pýšiacim sa vysokou postavou. Dlhé nohy totiž v kostýme vyzerajú fantasticky, ak sa teda spojí s lodičkami, ktoré nohy ešte opticky predĺži. 

Ku kostýmu sa napokon hodí predovšetkým lodičky, pokiaľ teda mierite na ples. V ideálnom prípade zvoľte ku kostýmu pekné písanie, ktoré môže byť aj kontrastom kostýmu. 

Midi sukne sú unikátne 

Ak nájdete krásny top k midi sukniam, máte vyhrané. Šaty sa tento rok na plesoch skrátka nosiť nebudú, očaríte skôr sa spomínanými midi sukňami, ku ktorým dáte vkusný top, ktorý nebude vyzývavý, bude naopak ženský. Povolený je totiž výstrih, avšak neukáže toho veľa. K tomu lodičky, väčšie lístoček a máte vyhrané. 

Vyhnite sa v prípade chlade saku. Sako k midi sukniam nejde. Radšej nájdete top s dlhými rukávmi.