4 nápady na upcykláciu obyčajného trička. Budú vám stačiť nožnice?

Nepáči sa vám aktuálny strih zakúpeného trička? Môžete to zmeniť. Potrebujete len nožnice a skvelý nápad. Vyberte si.

Dobrý deň, bruško von

Zadnú časť košele trochu skrátime. Potom nakreslíme oblasti na prednej strane, ktoré budeme rezať. Stačí predĺžiť vodorovnú líniu rezu na zadnej strane. Pokúste sa vytvoriť dva predĺžené trojuholníky. Neskôr ich vyrežte. Vzniknuté „šnúry“ zviažte dohromady. Výsledok? Sexi uzol nad oblasťou brucha. Bruško hrdo vykukuje. Skvelé na letné popoludnie!

Spojte zvislé pásy, aby ste dosiahli exotický vzhľad.

Obyčajné tričko možno ľahko upraviť pomocou prieramkov. Najskôr obkreslite čiary pozdĺžne. Potom nakreslite kolmé čiary. To možno urobiť vo výstrihu alebo v spodnej časti košele. Rozstupy medzi prieramkami by mali byť pomerne malé. Dva susedné zvislé pásy môžete spojiť špeciálnou upevňovacou lištou.

Široké tričko sa zmení na sexy kúsok

Je vaše tričko príliš široké a cítite sa v ňom ako ťažká alebo plus-size žena? Skúste upraviť prispôsobenie. Najprv košeľu v oblasti pása a bokov od podpazušia nadol prerežte vodorovnými pruhmi. Medzi štrbinami by mali byť malé medzery. Potom každý prieramok trochu predĺžte. Po skončení trochu uvoľnite pásy a vytiahnite ich. Začnú sa kotúľať. Presne to potrebujeme.

Teraz upletieme prúžky. Uchopte prvý pásik na ľavej strane, stiahnite ho a otočte o 180 stupňov. Uchopte nižšie uvedený pásik a otočte ho. Odstrihnite posledné oko v rade a urobte uzol.

Medzipodšívka zmenší výstrih košele

Chceli by ste niečo pokojnejšie? Ak je výstrih vášho trička príliš hlboký, ale obľúbili ste si ho, môžete ho ľahko zmeniť. Do hlbokého výstrihu stačí všiť kúsok čipky. Je to veľmi jednoduché. Do výstrihu všijete čipku z rubovej strany košele. Na toto tričko teda nebudete potrebovať len nožnice.

Prispôsobte si tričko a vytvorte originálny kúsok.