Aké farby by mali počas zimy prevažovať v šatníku?

Každé ročné obdobie sa samozrejme premietne aj do módy. Napríklad teraz si v obchodoch všímame mnoho svetrov a búnd, na jar sa ponuka začína odľahčovať. Každé ročné obdobie so sebou prináša istú kolekciu, ktorá je plná špecifických farieb. Teplé ročné obdobia sú väčšinou plné pestrých farieb, na jeseň sa farby trochu stemnia. Otázkou však je – aké farby sú moderné v zime?

Pokiaľ premýšľate nad tým, že si zájdete nakupovať, možno oceníte pár tipov. V súčasnej zimnej kolekcii stoja za hriech rozhodne svetre s rolákom, ďalej tiež obľúbené mikiny, ktoré nám siahajú až pod zadok, alebo lacláče. Čo sa týka farieb, pozornosť venujte hlavne týmto farbám:

Červená

Aj keď sa zima nesie väčšinou v tých temnejších farbách, ktoré nie sú nijako výrazné, tento rok je červená akousi výnimkou. Pokiaľ vstúpite do nejakého obchodu s oblečením, hneď o tom budete presvedčení. Červená vás na prvý pohľad zaujme. Najviac nájdeme v obchodoch červené svetre alebo mikiny, ale aj šaty alebo čiapky. Dokonca sú teraz populárne aj červené kabelky, ktoré kupujú ženy ako zmyslov zbavené.

Šedá

Aj šedá je farba, ktorá bola pre tohtoročnú zimu ako stvorená. Šedých kúskov nájdeme v obchode tiež viac ako dosť. Najlepšie urobíme, keď si kúpime šedé svetre alebo šedé mikiny či kabáty. Pokiaľ napríklad na takom šedom kabáte nájdeme kvietky, tak by sme ho v obchode rozhodne nemali nechávať! Bol by hriech ho tam nechať.

Kaki

Napodiv sa tohtoročná zima vyhla čiernej farbe, ale do módy sa dostala hlavne khaki farba. Táto farbička sa veľmi dobre kombinuje. Nemusíte mať strach, že by ste ju nijako neskombinovali. V tejto farbe nájdete nielen kabáty, ale aj svetre, bundy, kabelky, topánky, džínsy a dokonca aj pyžamá!

Bordová

Poslednou farbičkou, ktorá boduje v zime, je bordová. Túto farbičku milujú nielen ženy, ale napodiv aj páni, ktorí si v tejto farbe kupujú hlavne svetre a tričká. Ženy si v tejto farbe kupujú šaty alebo napríklad aj príjemné blúzky.